Помер один з ідеологів путчу 1991 року

новини
1 445
0
У Москві на 73-му році життя помер один з ідеологів ДКНС, активний учасник серпневого путчу 1991 року, в.о. президента СРСР Геннадій Янаєв. Про це повідомляє агентство Інтерфакс. Янаєв довго і важко хворів. Напередодні його госпіталізували в одну із столичних клінік.

Геннадій Янаєв народився в 1937 році. У період з 1986 по 1990 рік він обіймав посаду голови всесоюзної центральної ради профспілок. Янаєв став одним з ідеологів путчу в серпні 1991 року. Тоді члени Державного комітету з надзвичайного стану (ДКНС) оголосили про зміну влади в СРСР і призначили Янаєва, який обіймав посаду першого віце-президента держави, виконувача обов'язків президента. Після провалу путчу Янаєва притягнули до кримінальної відповідальності. Він провів кілька років у СІЗО Матроська тиша, але в 1994 році його звільнили за амністією Держдуми. Після цього він співпрацював з громадськими організаціями та працював у Російській міжнародній академії туризму.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують