За завищені ціни на пальне оштрафували буковинську фірму

новини
1 918
0
Новини Буковини

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету України прийняла рішення про накладання штрафу на ТзОВ “Альфа-Петрол-Плюс” в розмірі 17 тис. грн. за зловживання монопольним становищем на ринку низькооктанових, високооктанових бензинів та дизельного пального. Територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило, що товариство застосовувало економічно-необґрунтовані роздрібні ціни на пальне. Товариство “Альфа-Петрол-Плюс”, яке є одним із найбільших операторів нафтопродуктів на Буковині, необґрунтовано завищувало ціни на нафтопродукти. Наприклад, у грудні минулого року роздрібні ціни оператора підвищилися до 8%, хоча закупівельні ціни на пальне в тому ж періоді зменшилися на 10%.

Як повідомляє Територіальне відділення Антимонопольного комітету України, аналогічна поведінка товариства спостерігалася і в першому кварталі нинішнього року. Саме тому адміністративна колегія наклала на порушника відповідний штраф. У зв’язку із початком проведення в області осінньо-польових робіт територіальнім відділенням Антимонопольного комітету України проводиться посилений контроль за ціноутворенням на ринку нафтопродуктів, запевнив голова адміністративної колегії територіального відділення Антимонопольного комітету України Віктор Мотуляк. На даний час територіальним відділенням розглядається справа проти компаній ПП “Окко-Нафтопродукт”, ПІІ “Лукойл-Україна” та ТзОВ “Континент нафто трейд” за ознаками вчинення ними узгоджених дій на ринку нафтопродуктів в межах Чернівецької області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці