Речі з секонд-хенду стали дуже популярними для багатьох українців. Для когось – це єдиний шанс мати одяг, а хтось – шукає там брендові вироби.
Тож ходити в секонд потрібно вміти. Що купувати в секонд-хенді, чи можна знайти там нові та брендові речі, а за чим краще вирушити у звичайний магазин — читайте нижче.
Що можна купити в секонд-хендіСеконд-хенд — це всім універмагам універмаг. Тут можна знайти все, починаючи від шнурків і закінчуючи шубою і карнавальним костюмом. Причому в асортименті того, що продають у секонд-хенді, є по-справжньому унікальні речі - і практично задарма. Щоб знайти такі, доведеться витратити чимало часу і сил, але покупка окупиться сповна. Розібратися в горах одягу і знайти те, що впору і буде носитися роками, допоможуть кілька правил.
Складіть список того, за чим йдете в секонд-хендВерх, низ, куртка, футболка, на роботу, на свято чи вдома ходити - краще заздалегідь подумати про те, що вам потрібно. Складіть список необхідного - це значно заощадить вам час у магазині та вбереже від спонтанної та непотрібної покупки.
Приділіть на секонд-хенд мінімум 2 години часуЗі списком покупок чи без - відведіть на шопінг у секонді хоча б пару годин. Це той магазин, у якому краще не поспішати: нехай навіть усе і супер дешево, ставитися до покупок потрібно свідомо. Тому приділіть час на "вибрати", "поміряти" і "подумати". Якщо у вас не надто наметане око, то часу знадобиться більше.
Міряйте всеНавіть якщо ви точно знаєте, що це ваш розмір і буде сидіти ідеально - не лінуйтеся і поміряйте. Благо, у сучасних магазинах секонд-хенду з примірочними немає проблем. Може статися, що річ гарна і розмір ваш, а фасон не підійде.
Також пам'ятайте про те, що українські розміри відрізняються від європейських і британських:
європейський розмір = український розмір мінус 6-8;
англійський розмір = український розмір мінус 34.
Таблиця українських та європейських розмірівXS - Європейський 34 - Англійський 6 - Український 40-42;
S - Європейський 36 - Англійський 8 - Український 42-44;
M - Європейський 38 - Англійський 10 - Український 44-46;
L - Європейський 40 - Англійський 12 - Український 46-48;
XL - Європейський 42 - Англійський 14 - Український 48-50.
Дірки, плями, дефектиОдразу відмовтеся від покупки, навіть якщо вам здається, що дірочку не видно або можна зашити, а пляму відіпрати. Запам'ятайте: весь одяг перед тим, як потрапити в секонд, проходить жорстку обробку. Якщо залишилися плями — ви їх не відіпрете. Дірки говорять про те, що тканина зношена, і річ, найімовірніше, прослужить недовго.
Немає ґудзика — це ще пів біди, але ось зламана блискавка — теж привід не купувати таку річ.
Не чекайте мега знижок у секонд-хендіНамагайтеся потрапити в магазин у перші дні завезення нового товару — так більше шансів, що ви знайдете якісну річ.
Завжди звертайте увагу в секонд-хенді на верхній одяг, тут можна знайти якісні шкіряні речі. І, звісно, тут гарантовано можна купити гарний дитячий одяг, що дуже зручно - діти ростуть швидко й одягати їх у звичайних магазинах обходиться недешево.
Що не можна купувати в секонд-хендіУ секонд-хенді є речі, повз які краще пройти не затримуючись. До них належать:
трикотаж і в'язані речі - вони найчастіше в ковтунах;
натільна білизна - це речі суто індивідуальні, хіба що вони будуть нові, тобто з бирками;
шкарпетки - та сама причина, що і з натільною білизною.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
30-03-2024, 01:00
0
980