В області більшість угонів автомобілів розкриваються

новини
1 425
0
В області більшість угонів автомобілів розкриваються

Новини Буковини

Згідно статистики, з початку року на території Чернівецької області зареєстровано 36 угонів автотранспорту, з яких у 22 випадках затримана особа зловмисника.

В свій автомобіль обов'язково треба встановити найпростіший електронний протиугінний пристрій. Тим більше, якщо у вас престижна машина, її обов'язково треба захистити від професійних угонщиків дорогою протиугінною електронною системою. Крадіжки автомобіля легше запобігти, чим потім розшукувати його.
Якщо хочете мати в машині автомагнітолу, то встановіть таку, яку можна виймати при потребі. Не залишайте на виду в салоні цінні речі, гроші, на них можуть спокуситися злодії. Ні в якому разі не можна залишати в автомашині документи. За 8 місяців цього року по області зареєстровано 580 крадіжок з автомобілів, з яких тільки у 85 випадках встановлено особу крадія..

На спецлінію "102" звернувся 20-річний житель села Ставчани, що на Кіцманщині, та повідомив, що невідома особа викрала з його автомобіля "ВАЗ-2106" автомагнітолу та дві колонки на суму 1000 гривень. Як виявилось, автомобіль заявника три дні знаходився біля помешкання незачинений.
Не забувайте закривати вікна, двері та вмикати сигналізацію на повну гучність. Тримайте автомашину там, де переконані в її безпеці - є освітлення і охорона, надійні замки встановлено на гаражі.

26-річний чернівчанин звернувся до правоохоронців із заявою про те, що невідома особа, шляхом підбору ключа проникла в салон його автомобіля "Фольксваген", що був припаркований по провулку Складському міста Чернівці, звідки викрала мобільний телефон вартістю 800 гривень, гаманець з грошима в сумі 250 євро і 1000 гривень. Під час проведення оперативно-пошукових заходів співробітники карного розшуку встановили, що крадіжку з автомобіля скоїли 21-річний та 15-річний жителі Глибоцького району. У затриманих працівники міліції вилучили викрадені речі.

Завжди виймайте ключ запалювання, навіть коли відлучаєтесь на хвилинку. У 28-річного жителя села Брусниця Кіцманського району автомобіль "ВАЗ" викрали з-під воріт його господарства, власник залишив авто відчиненим і з ключами в замку запалювання.


Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
7 841
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
5 615
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 614
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
5 207
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 767
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 475
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 423
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
3 788
Вогонь знищив господарські будівлі та два автомобілі: на Буковині сталася масштабна пожежа
3 642
На західні області суне негода: коли чекати погіршення погоди
3 236


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.