RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Як відмити суперклей з рук: способи на всі випадки


Якщо на ваших руках виявився суперклей, не переживайте — є кілька ефективних способів, як позбутися його.

Про це пише РБК-Україна (проєкт Styler)



Як позбутися засохлого клею

Суперклей — зручний винахід і незамінний засіб для ремонту чогось дрібного в будь-якому будинку. Він швидко висихає та міцно "тримає" зламані речі.

Однак під час роботи з ним дуже легко забруднитись і склеїти не лише потрібні матеріали, а й пальці рук. Для того, щоб зняти зі шкіри будь-який клей, можна скористатися рядом простих, але дієвих способів.

Мило


Розведене у теплій воді рідке мило зніме клей, якщо потримати руки в цьому розчині протягом декількох хвилин. Коли клей розм'якшиться, шкіру потрібно обережно від нього очистити та змити.

Після цього руки слід витерти сухою серветкою та змастити кремом.

Сіль


Деякі радять використати механічний спосіб очищення. Для цього невелику кількість солі потрібно висипати на попередньо змочені в гарячій воді руки та зняти залишки клею "масуючи" забруднені ділянки.

Після цього руки потрібно ретельно змити під проточною водою.

Сода


Сода належати до механічних засобів очищення шкіри від залишків клею і працює так само як і сіль.

Основне правило – терти руки обережно, щоб не пошкодити верхній шар епітелію. Після цього руки потрібно змити та зволожити будь-яким доступним засобом.

Лимонний сік


Для того, щоб змити залишки клею на руках, можна розмішати лимонний сік з водою в пропорції один до одного.

Змочивши ватяний диск або серветку у цьому розчині потрібно очистити забруднені ділянки шкіри, змити водою та витерти насухо.

Лимонна кислота


Вона є замінником природного лимонного соку. Для очищення шкіри від клею потрібно близько 20 г лимонної кислоти розвести у півлітрі води.

Після цього витерти залишки клею з рук можна змоченим у розчині ватним диском або серветкою.

Оцет


Класичний 9-відсотковий водний розчин столового оцту "працює" так само. На літр води зазвичай достатньо додати одну столову ложку оцту і потримати руки в цьому розчині, поки клей не почне розбухати й зніматися.

Після цього руки слід ретельно вимити з милом, витерти насухо та зволожити.

Рослинна олія


Олія добре тим, що може розм'якшити клей, не пошкодивши шкіру рук. Якщо у вас склеїлися або забруднені пальці рук, достатньо змастити ці місця олією і почекати 10-15 хвилин, доки засіб почне діяти.

Перед змиванням залишків клею, змішаних з олією, слід протерти руки серветкою. Після цього потрібно ретельно вимити руки із милом.

Вазелін


Забруднені клеєм ділянки шкіри чи нігті можна змастити вазеліном і залишити на 5-10 хвилин.

Після цього залишки клею можна зняти щільною серветкою та вимити руки під проточною водою.

Крем для рук


Крем для рук "працює" так само. Змастивши їм забруднені ділянки шкіри рук, потрібно почекати 5-10 хвилин і зняти залишки клею ватним диском чи серветкою.

Вимити руки з милом після цієї процедури також не завадить.

Пральний порошок


Для зняття засохлого клею можна використовувати пральний порошок. Його потрібно розвести у воді так, щоб вона була дуже мильною, і тримати руки в цьому розчині протягом кількох хвилин.

Після цього можна починати прати клей зі шкіри обережними рухами. Коли весь клей змиється, вимийте руки під проточною водою та протріть насухо.

Як позбавитися від секундного клею

Секундний суперклей може бути як незамінним засобом для швидкого ремонту практично будь-яких предметів, так і підступним ворогом шкіри людини.

Коли він миттєво застигає на шкірі рук, пальців чи під нігтями, відчуття, м'яко кажучи, не з приємних.

Для очищення від нього шкіри та нігтів можна скористатися :

Ацетоном;

Рідиною для зняття лаку (з ацетоном);

Бензином;

Розчином аптечного препарату "Дімексид".

У будь-якій із зазначених вище рідин потрібно змочити ватяний тампон, ватяний диск або шматочок ганчірки. Їм потрібно обережно протирати місця, забруднені залишками клею, до очищення.

Після цього руки обов'язково потрібно ретельно вимити з милом під проточною водою. Для швидшого відновлення епітелію слід скористатися зволожувальними кремами.

Існують також спеціальні антиклеї, створені для усунення наслідків роботи із секундним суперклеєм. Знайти їх можна у супермаркетах, кіосках чи спеціалізованих будівельних гіпермаркетах.

Для якісного очищення шкіри рук або нігтів від залишків клею слід скористатися інструкцією на пакуванні того чи іншого антиклею.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
6-02-2024, 00:45
Коментарів 0 Переглядів 15 094

Теги -
У Чернівецькій області переходи громад до ПЦУ відбуваються менш інтенсивно, ніж у сусідніх областях

За попередньою інформацією ДТП з потерпілими.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Вранці температура повітря становить -1°


«Зараз найгостріша фаза». Блог Ігоря Буркута
Зараз найактивніша фаза російсько-української війни, яка розпочалася ще у 2014 році
Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.