На Буковині трапилася ДТП: водій збив 66-річного пішохода

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
3 588
0

Учора, 30 грудня, трапилася дорожньо-транспортна пригода в селі Довгопілля. Для з’ясування всіх обставин автопригоди на місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, передає molbuk.ua



Правоохоронці встановили, що 27-річний житель села Яблуниця, керуючи транспортним засобом "Lexus" допустив наїзд на 66-річного пішохода, який переходив дорогу в невстановленому місці.

У результаті аварії житель села Довгопілля отримав травми. Медики госпіталізували потерпілого до лікарні для надання допомоги.

Слідчі поліції внесли відомості про ДТП до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.

Поліція Буковини закликає усіх учасників руху неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху:

"Водіям рекомендуємо дотримуватись обмежень швидкісного режиму у межах населених пунктів, особливо при під’їзді до пішохідних переходів.

У той час звертаємо увагу пішоходів: переконайтесь у безпечності переходу через проїжджі частини дороги і не забудьте виділяти себе флікерами в темний час доби та при поганій видимості".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
На День вишиванки запровадять нову традицію: символ вдячності на алеях героїв
126 665
В ЄС можуть заборонити один із найпопулярніших кухонних приладів: у чому причина
28 140
П’яна ДТП на Буковині: 23-річний водій ВАЗ протаранив авто, пасажир у лікарні
13 775
У центрі Чернівців обірвалася контактна мережа: пошкоджено стіну будинку та автомобіль (оновлено)
13 705
На Буковині сьогодні прощаються з трьома загиблими захисниками
13 310
«Бомба в голові»: у Чернівцях врятували жінку завдяки унікальній операції на мозку
10 894
У чоловіка виявили "німу" пухлину: лікарі у Чернівцях вчасно діагностували небезпечну хворобу
9 723
У Чернівцях оновлять вулицю, якою інтенсивно їздив транспорт під час ремонту Руської
8 800
На Буковині електровелосипедист врізався в Nissan і травмувався
8 702
У Чернівцях відновлюють «Переможну вишиванку» до 20-річчя Дня вишиванки
7 688