Футболісти «Динамо» і «Металіста» побили відвідувача нічного клубу

новини
2 003
0
Співробітниками слідчого відділу одного з київських відділів МВС порушено кримінальну справу стосовно воротаря київського "Динамо" Дениса Бойка і нападника харківського "Металіста" Володимира Лисенка. Про це повідомляють джерела в Головному Управлінні МВС у м. Києві.

Повідомляється, що обидва футболісти скоїли побиття випадкового відвідувача одного з київських нічних клубів, який після отримання множинних травм опинився на операційному столі.

В найближчі дні з Бойка і Лисенка, як безпосередніх учасників злочину, буде взята підписка про невиїзд.

Відзначимо, що у матчі Ліги Чемпіонів "Динамо" - "Аякс" ворота київського клубу захищав 17-річний Максим Коваль, а Денис Бойко був на лаві запасних.
Володимир Лисенко зараз перебуває на Кіпрі, де його команда у четвер зіграє перший матч проти "Омонії" в рамках плей-оф раунду Ліги Європи.


http://prosport.tsn.ua/sport/proti-futbolistiv-dinamo-i-metalista-porusheno-kriminalnu-spravu.html
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.