Медики з Буковини поїдуть на навчання за сприяння МАГАТЕ: працюватимуть на важливому обладнанні

новини / Новини Чернівців
6 152
0



Медики Чернівецького онкологічного центру навчатимуть працювати з важливим новим обладнання для Чернівців - лінійнийним прискорювачем.

Про це повідомляється на фб-сторніці медичного закладу.

Навчання відбувається за сприяння Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).

Троє працівників Буковинського клінічного онкологічного центру вирушили на шестимісячне навчання за напрямом “Променева терапія за допомогою сучасного апарату "Лінійний прискорювач".

Навчання такого рівня для українців за сприянням МАГАТЕ проходитиме вперше і розпочнуть його наш лікар-радіолог Сворінь Карина Миколаївна, медичний фізик Перко Вʼячеслав Сергійович та рентгенлаборант Фарбатюк Владислав Вікторович.

У медичному закладі здійснюють підготовку для запуску лінійного прискорювача на базі онкоцентру у Чернівцях, а високоспеціалізовані фахівців є однією з найважливіших складових.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: