Двоє викладачів ЧНУ отримали гранти у розмірі $5 000 від київської школи економіки

новини / Новини Чернівців
5 371
0

Професорка факультету математики та інформатики Олена Карлова та завідувач кафедри загальної хімії та експертизи харчової продукції Юрій Халавка — переможці програми “Talents for Ukraine” та володарі грантів у розмірі $5 000 від KSE Foundation.

Про це йдеться на сайті Чернівецького національного університету, пише molbuk.ua



Програма Talents for Ukraine створена київською школою економіки, завдяки сприянню міжнародних благодійників, для підтримки нового покоління лідерів, які вміють мислити поза рамками, є талановитими та нестандартними, діють яскраво і нетривіально.

Ця програма спрямована на талановитих, харизматичних та завзятих людей, адже це основа для відбудови та подальшого розвитку нашої держави. Бюджет програми складає 1 000 000 доларів. Кожен переможець може отримати 5 000 доларів на підтримку, а також залишити за собою право визначити розмір підтримки індивідуально.

Раніше ми розповідали про професорку кафедри математичного аналізу факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У липні Олена Карлова отримала міжнародну нагороду "The Andy".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: