На Буковині нарешті встановили тимчасовий міст через Прут у селі Глиниця.
Що про нього відомо – далі в матеріалі molbuk.ua.
Тимчасовий міст у Глиниці є одним із найбільших в Україні. Його загальна довжина становить 120 метрів, а ширина проїжджої частини – 4 метри. Переправа має одну смугу, а рух транспорту здійснюватиметься у реверсивному порядку, який буде організовано за допомогою світлофорних об’єктів. До моста також зробили під’їзди. Мостом можуть їхати машини вагою до 35 тонн.
У грудні 2022 року Норвегія передала 10 мостів загальною вартістю 30 млн норвезьких крон. Мости мали встановлювати на деокупованих територіях, проте через стратегічну важливість переїзду – транспортний коридор до кордону з Румунією - один з мостів вирішили встановити на Буковині.
Норвезький міст розпочали монтувати ще в березні цього року. Проїзд через міст планували відкрити ще в липні, проте через паводки цього не вдавалося зробити.
Після будівництва основного моста норвезький міст демонтують та будуть використовувати, де це потрібно.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.