У річках Буковини підвищиться рівень води: якої позначки сягне

новини / Новини Чернівців
1 978
0

У річках Буковини очікують підвищення рівня води.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.



6-8 липня, внаслідок опадів, очікується підвищення рівнів води над поточними рівнями:

-на рiчках басейну Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.) на 0,5 - 1,5 м з можливим початковим виходом води на заплаву на окремих ділянках річок (І рівень небезпеки - ?);

- на лівобережних притоках Дністра (Тернопільська, Хмельницька та Вінницька обл.) на 0,2-1,0 м із незначним виходом води на окремі ділянки заплав (І рівень небезпеки - ?).

- на річках суббасейну Прута на 0,5 - 1,2 м, без негативних наслідків;

- на річках суббасейну Сiрету на 0,3 - 0,8 м, без негативних наслідків.

В місцях проходження сильних злив можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза формування окремих селевих потоків (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.