Куліш залишився головою «Нашої України»

новини
1 416
0
Куліш залишився головою «Нашої України»

Володимир Куліш залишився головою обласної організації "Нашої України". 11 липня в готелі "Буковина" на партконференції відбувся другий етап виборів голови. Нагадаємо, що з першої спроби 26 червня конференція не обрала голову – жоден з двох кандидатів не набрав більшості голосів.

На повторне голосування було запропоновано ті ж дві кандидатури – попереднього голови облорганізації Володимира Куліша і голови Чернівецької міської організації Василя Максимюка. За Володимира Куліша віддали свої голоси 79 із 143 присутніх на конференції делегатів. Маскимюк отримав 58 голосів.
Тож більшістю голосів Володимир Куліш залишився на посаді голови.

Також на конференції було затверджено склад ради. З числа членів ради буде обрано заступників голови.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують