Разом з однодумцями спортсмен стартував із Площі Ринок, але інші рухалися традиційним способом, а Володимир біг задом наперед. 39-річний спортсмен каже, що до незвичайного забігу готувався кілька місяців. "У травні я набігав у загальному 567 кілометрів, з них 200 кілометрів спиною вперед", - розповідає він.
Нинішній ультрамарафон організував з однією метою: зібрати донати від своїх підписників для Збройних сил. Розробив спеціальний артджіпіес маршрут - дистанція повторює кордони України. "Дуже складний маршрут: бруківкою, тротуари, залізні колії, парки, підйоми, спуски, складний, мені тяжко навіть вгадати, який буде результат приблизно", - додає спортсмен.
Біг заднім ходом поширений у США та Японії, навіть є чемпіонат світу саме з цього виду спорту. Практикувати його Володимир почав після того, як перехворів на "ковід", вірус тоді дав ускладнення на ноги. "Кажуть, якщо є травма колін, треба бігати заднім ходом, воно менше поболює, і реабілітація швидше проходить", - ділиться досвідом чоловік.
Взяти участь у марафоні закликає і своїх друзів. Утім, ті задом наперед бігти не наважуються. Усі 45 кілометрів вони супроводжували Володимира.
Свій марафон чоловік транслював у мережі, щоб збирати на дрони для військових. Збір триватиме до початку липня.
Володимир займається бігом уже десять років, він чемпіон України з 24-годинного марафону. Також срібний призер тріатлону - залізної дистанції. Тож друзі не дивуються, коли він фінішує вже за 5 годин.
Під час забігу Володимир впав, але каже, травми отримав незначні.
Представники Національного реєстру рекордів України зафіксували нове досягнення.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.