Керівнику благодійної організації на Буковині повідомили про підозру щодо продажу гуманітарної допомоги на понад 5 млн грн.
Про це повідомляють Чернівецька обласна прокуратура та відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua
У період дії воєнного стану чоловік організував продаж понад 200 тисяч одиниць медичного одягу, ввезеного до України у вигляді гуманітарної допомоги на загальну вартість понад 5 мільйонів гривень.
Задокументували протиправну діяльність 24-річного фігуранта співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області спільно із працівниками СБУ та обласної прокуратури.
Його затримали 15 червня цього року у порядку ст. 208 КПК України одразу після одержання 600 тис. грн за частину гуртової поставки медичного товару.
За результатами обшуків у складських приміщеннях виявили та вилучили майже 3600 картонних коробок з медичними халатами по 50 одиниць у кожній, документи щодо діяльності благодійних фондів та оренди складських приміщеннь, зошити з чорновими записами, мобільні телефони, ноутбук та інші речові докази протиправної діяльності зловмисника.
Під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 201-2 (Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) Кримінального кодексу України. Також поліцейські звернулися до суду з клопотання про обрання запобіжного заходу затриманому.
Досудове розслідування триває. Його здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області, за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернівецькій області.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.