Фірташ дав Буковині 10 мільйонів

новини
2 073
0
Відомий бізнесмен Дмитро Фірташ, який певний час працював у Чернівцях, переказав постраждалим від повені буковинцям 10 мільйонів гривень. Про це повідомив на брифінгу голова облдержадміністрації Михайло Папієв.

За словами губернатора, поки виявилося небагато благодійників, які переказали кошти постраждалим чи надали гуманітарну допомогу. Дише одне буковинське підприємство переказало 100 тисяч гривень, ще один підприємець – 5 тисяч гривень.

– Ми будемо вдячні і за 5 гривень допомоги, - сказав губернатор. – Кожну копійку за буде розподілено між тими, хто потребує допомоги.

Також він повідомив, що вчора одна з партій роздала на 24 тисячі гривень продуктів зі своєю партійною символікою.

Нагадаємо реквізити благодійного рахунку. Одержувач: Головне фінансове управління Чернівецької облдержадміністрації; № рахунку: 37123034000015; Код ЄДРПОУ: 02317304; Назва банку одержувача: ГУДКУ в Чернівецькій області; МФО: 856135; Обов’язкова примітка – "для допомоги потерпілим унаслідок повені в Чернівецькій області".

Також відкрито благодійний валютний рахунок для допомоги постраждалим від паводку мешканцям краю. Реквізити валютного рахунку: Код ОКПО 03196242; Р/р 25303017113122; Банк одержувача Філія ВАТ “Укрексімбанк” в м.Чернівці; МФО 356271. Обов'язкова примітка: Для постраждалих внаслідок стихії жителів Чернівецької області. Одержувач - Головне управління праці та соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації.

Контактні телефони: (0372) 51-30-10, 55-30-17, 4-58-01.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях біля Кафедрального собору між парафіянами УПЦ та ПЦУ сталася сутичка: що відомо - фото
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка незаконно перереєструвала землю між громадами
Дві людини загинули на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП, що сталася в Хотині
16 червня, 2025
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення