25 травня у Дністровському районі Чернівецької області внаслідок падіння уламків безпілотника виникла пожежа в гаражі та було пошкоджено три житлових будинки.
Про те, яким був ранок того дня та як місцева громада допомогла ліквідувати наслідки, кореспондентам molbuk.ua розповіла мешканка пошкодженої будівлі Світлани Микитюк та її сусіди.
О 04:18 на Хотинщині впали уламки БПЛА "Шахед-136", які пошкодили місцеві будівлі. У помешканнях людей вибило вікна, двері, залишилися побиті паркани, стіни, гаражі та автівки.
Жителька будівлі, куди прилетіли уламки, Світлана Микитюк не відразу зрозуміла, що трапилося…
"Я спала, а прокинулася від того, що на мене обвалилася стеля, у кімнаті вилетіло вікно, думала, що стався вибух газу. Тоді ж я у піжамі босоніж бігла перекрити клапан, проте зрозуміла, що причина не в цьому. Тут усе горіло вогнем…" - ділиться Світлана.
Загасити пожежу спільними зусиллями допомагали сусіди, рятувальники, міська територіальна громада та краяни Хотина.
"У той час моя 96-річна мати спала у сусідньому будинку, у старій хаті. Сусіди допомогли її забрати… Разом із людьми ми набирали з криниці води і намагалися загасити всю пожежу. Місцева влада приїхала відразу. Коли почався дощ, то всі хто допомагав, - будівельники, рятувальники, поліція не призупиняли роботу. Мене до останнього моменту ніхто не залишав… Слава Богу, що всі залишилися живі…" - каже Світлана.
Як постраждали будинки та як мешканці ліквідовують наслідки – дивіться у відеосюжеті "МБ", а повну версію матеріалу у наступному номері газети "МБ".
Нагадаємо, на Хотинщині уламками було пошкоджено дві лінії електропередач.
Через це 140 абонентів у Дністровському районі були відключені від електропостачання. Згодом пошкодження лінії електропередач ліквідували. Всіх споживачів було заживлено.
Роботи з відновлення газопроводу також завершили та повністю повернули розподіл газу до 55 домоволодінь, що постраждали від уламків БПЛА під час нічної атаки.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.