Суміші для паління включили до переліку наркотичних засобів

новини
1 642
0
Кабінет міністрів включив суміші для паління, які містять синтетичні речовини, до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко під час селекторної наради з питань підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2010 року.

"Однією із загроз здоров’ю і життю українців залишаються наркотики. Наркоманія з кожним роком молодшає і торкається вже не тільки молоді, а й підлітків і дітей. За темпами її поширення Україна продовжує посідати одне з перших місць у Європі", - сказав В.Семиноженко.

За його словами, зокрема, суміші для паління, які містять синтетичні речовини, під виглядом ароматичних безперешкодно продають в Інтернеті, у кіосках на вулицях. Віце-прем’єр додав, що обіг цих речовин на території сусідніх з Україною держав був заборонений у грудні 2009 року, що водночас призвело до масового контрабандного ввезення їх на українську територію.

Відповідну постанову уряду про включення сумішей для паління до переліку наркотичних засобів було ухвалено 31 травня.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10