RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Експерт пояснив, чому Румунія чинить правильно, не визнаючи прольоту російських ракет своєю територією



Румунія вчинила цілком вірно, що не визнала факту прольоту російської ракети через свою територію. Хоча проліт, швидше за все, таки був. Проте визнання цього – лише на руку Путіну. Тож Румунія і НАТО відреагували саме так, як слід.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у відео на своєму You-Tube-каналі, коментуючи найбільш резонансну подію вчорашнього дня, 10 лютого, пише molbuk.ua





Експерт переконаний, що російський диктатор такими зухвалими вчинками вже неодноразово намагається спровокувати НАТО. Все це робиться для того, щоби посадити світових лідерів за один стіл перемовин із президентом РФ. Саме цього добивається Путін.

"На мій погляд, Румунія зробила все правильно. Можливо, це навіть не думка самої Румунії. Це офіційна позиція НАТО.

Що робить Путін? Він уже неодноразово намагається спровокувати НАТО. Згадайте інцидент із ракетами в Польщі та з російським вертольотом в Естонії. І тепер ракети начебто зайшли у повітряний простір Румунії. Я вірю нашому головнокомандувачу, і так, я вважаю, що ці ракети там були", - каже Олег Жданов.

Але Путін хоче, щоби НАТО визнала цей факт. Якщо це станеться, Путін скаже: "Покажіть докази". І почнеться переговорний процес.

"От у цьому суть цього всього – затягнути НАТО у переговорний процес напряму з РФ. У результаті, починаючи від робочих груп, вони вийдуть на перші обличчя – Байдена, Шольца, Макрона, Сунака. І Путін зі світовими лідерами буде вирішувати глобальну проблему, що російська ракета своїм крилом зачепило повітряний простір НАТО.

А переговорний процес із НАТО може призвести до тимчасового припинення вогню. Путін скаже: "Ну, ми ж уже в переговорах, зараз війну зупинимо, швидко тут порішаємо і домовимося"

Я вважаю, що це ІПСО чистої води проти нас, і воно вкидається саме в такій формі", - переконаний експерт.

Другий варіант – найкращий для Путіна – якби, припустимо, Міноборони Румунії збило цю ракету, розвиває думку Жданов.

"Ай-яй-яй, акт агресії проти російської ракети. Що робить Путін? Звинувачує НАТО в агресивних діях проти РФ і тут же заявляє, що він миротворець, як себе постійно так позиціонує. Відповідно, що треба робити? Сідати за стіл перемовин перетерти це питання.

Тому позиція Румунії абсолютно правильна", - підсумовує аналітик.

Раніше експерт із Чернівців Олексій Кандюк висловив припущення, що Румунія навряд чи визнає факт прольоту російських ракет через свою територію, тому що у НАТО зараз немає однозначної позиції щодо того, як на це реагувати - якщо такий проліт справді був. Тому Румунії вигідніше цей випадок поки що "замнути".

Як повідомлялося, міністерство національної оборони Румунії оголосило в п'ятницю вранці, що інформація про російську ракету, яка пролетіла над повітряним простором їхньої країни, не підтверджується. Водночас в Міноборони Молдови підтвердили порушення повітряного простору країни російською ракетою.

Раніше Валерій Залужний повідомив, що орієнтовно о 10:33 дві ракети перетнули повітряний простір Румунії та Молдови.

Водночас речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що російські ракети, які пролітали над Румунією та Молдовою, також летіли над Чернівецькою областю.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

Редактор: Галина Олійник
11-02-2023, 21:37
Коментарів 1 Переглядів 2 517

Hаписав: Чернівці, Коментарів: 0, Новин: 0, 12 лютого 2023 07:34
В новині:
Китаю не вигідні сильні рашисти. Китайському народу не вигідні сильні рашисти. Мала ймовірність того, що Китай серйозно буде підтримувати рашистів.
А Півноча Корея це дитина, якій дали ядерний чемодан. Розуму не має, але ракети є.
Але вони хоч подекуди нехай дивляться на карту. Запустять вони ракети, запустять по них ракети. А територія у них не така велика щоб фраєра рубати.
Хіба рашисти пообіцяли їм Сибір, Якутію.
Але смисл у тих регіонах де буквально треба виживати.
Рано або пізно рашисти будуть брязкати ядерними ракетами. 100% будуть.
Треба НАТО бути до цього готовими.
І треба щоб Польща та Румунія подали звернення до міжнародних судів щодо повернення їм територій які відібрав СРСР.
Бо тоді у НАТО будуть підстави увести війська на територію України.
А Зеленський нічого і нікому не віддасть.
Навіть на певний строк. Бо патріоти йому це не дозволять. Усім так усім гинути за неньку.

Острів Тайвань начебто не стосується України. Але щоб ослабити США, Китай може надати рашистам допомогу. Ворог мого ворога -мій друг. Це не треба виключати.


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.