Генератори стали справжнім порятунком під час відключення світла. Завдяки їм бізнес продовжує працювати, а споживач отримуватиме якісні послуги.
Завдяки генераторам ми розуміємо, що завжди знайдемо можливість зігрітися, дізнатися про останні новини, випити гарячого бульйону або чаю. Величезні та безперечні переваги пристрою змушують нас миритися з тим, що через нього псується екологія, стійко терпіти гучні звуки, які він видає під час роботи та всіляко намагатися зробити їх тихіше.
У цьому нам допомагають поради фахівців та рекомендації державних установ, зокрема інструкції МВС та правила користування від ДСНС.
Місце розташування та звукоізоляціяМісце розташування та звукоізоляція — найважливіші фактори для ефективної та безпечної роботи генератора. Фахівці рекомендують встановлювати генератор на безпечній відстані та обов’язково накривати його звукоізоляційним коробом. Його можна зробити з дерева, металу, цегли з використанням звукоізоляційних панелей або акустичного поролону. Крім спеціального настилу, під пристрій рекомендується підкладати прогумований килимок, що знижує вібрацію.
Ховаючи свій генератор у коробі або під спеціальним навісом, не забувайте про обов’язкову систему вентиляції. Вона важлива для вашої безпеки.
Дефлектори звуку та заміна глушникаЩоб звук генератора менше заважав, багато хто навчився його перенаправляти з допомогою звуковідбивача — дефлектора. Цей пристрій (накладка з пластику) для інвертування звуку дозволяє змінювати напрямок шуму.
Чим більше глушник на генераторі, тим більше він поглинає його звук. Порадившись із фахівцями, можна замінити глушник на пристрої.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
11-01-2023, 01:45
0
1 153