"В’язане щастя" – саме так назвала свою справу Ярослава Гуцуляк із Старого Вовчинця. Жінка створює в’язані іграшки у техніці амігурумі.
Розповідає, що перші іграшки зв’язала для своїх діток – Іринки та Сергійка, йдеться в публікації "МБ".
Згодом Ярославин чоловік Дмитро запропонував виготовляти іграшки на замовлення. Так ця справа і почала розвиватися. Зараз Дмитро на війні, захищає Україну. Тож для Ярослави в’язання іграшок – це можливість відволіктися від нав’язливих думок та хвилювання.
– Я почала займатися в’язанням іграшок у 2021 році. В мене донечка побачила в інтернеті таку іграшку і попросила, щоб я їй зв’язала. Почала шукати інформацію, з чого вони робляться, дивилася відеоуроки. Так і зв’язала свою першу іграшку. Другу іграшку виготовила для синочка. Мені в’язання далося дуже легко і швидко. Потім якось знайомі побачили ці іграшки, захотіли й собі такі. Згодом чоловік запропонував мені в’язати іграшки на замовлення. Я довго вагалася, чи варто це починати. Потім все ж вирішила спробувати. Створила групу у Viber -
"В'язане щастя", так почали надходити перші замовлення. З часом їх ставало все більше. Упродовж останніх 6-7 місяців це перетворилося на мою основну роботу і займає дуже багато часу, – розповідає пані Ярослава.
На в’язання іграшок майстриня інколи витрачає не лише цілий день, а й працює вночі, щоб встигнути виконати замовлення. Буває, що люди замовляють іграшку за місяць, а буває, що й за день.
Залежно від розміру іграшки в’язання займає від кількох годин до одного-двох днів.
– Попри те, що потрібно витрачати чимало часу на догляд за дітьми та хатньою роботою, я намагаюся знаходити час, щоб вчасно виконувати всі замовлення. Коли була школа, садочок, було легше. Зараз дітки весь час вдома, треба і їм час приділяти.Але вони коли бачать, що я сідаю працювати, не відволікають мене, знаходять самі собі розваги, – розповідає майстриня.
Найбільша іграшка – 45 сантиметрівЖінка створила у Viber групу "В’язане щастя". Там публікує свої роботи й фото іграшок з інтернету, які може зв’язати.
– Люди можуть переглянути там роботи і обрати, яку іграшку вони хочуть. Ну або ж можуть самостійно знайти варіанти іграшок в інтернеті, а я вже кажу, можу її зв’язати чи ні.
Найбільша іграшка, яку зв’язала майстриня, була 45 сантиметрів заввишки. Ціни на іграшки коливаються від 300 гривень – за маленьку і до 1300 – за найбільшу. Все залежить від розміру.
– Відгуків дуже багато, всі задоволені. Клієнти пишуть, що дітки в захваті від іграшок, їх з рук не випускають. Дуже багато замовлень їде за кордон: тут замовляють і везуть за кордон для своїх близьких, у подарунок діткам. До Нового року в мене було дуже багато замовлень, я ледве все встигала в’язати. За грудень мені вдалося виготовили понад 20 іграшок. Це було складно. Але я отримую задоволення від роботи, особливо радію, коли читаю позитивні відгуки. Це дуже мотивує, – з усмішкою розповідає Ярослава.
Більше робіт Ярослави Гуцуляк можна переглянути в її каналі -
"В'язане щастя"..
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
6-01-2023, 19:18
0
4 904