У Чернівцях засуджених будуть залучати до громадських робіт: які завдання виконуватимуть

новини / Новини Чернівців
2 646
0


Засуджених у Чернівцях можуть залучати до таких громадських робіт як прибирання, підмітання територій.

Відповідне рішення може ухвалити виконком на своєму засіданні 27 грудня, пише molbuk.ua



Зокрема, у проєкті рішення "Про визначення видів робіт, переліку підприємств, до яких можуть залучатися засуджені до відбуття покарання у виді громадських робіт, та правопорушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт, суспільно корисних, оплачуваних робіт на 2023 рік" йдеться про те, що видами робіт, до яких можуть залучатися такі особи, є прибирання, підмітання територій (вулиці, дороги, парки, сквери, кладовища, тощо в межах Чернівецької громади).

Також на виконкомі мають затвердити перелік підприємств Чернівців, які залучатимуть до робіт правопорушників.

Це КП "Містосервіс", "Чернівецький трест зеленого господарства і протизсувних робіт", КП "Чернівецьке тролейбусне управління", "Центр стерилізації тварин", "Чернівецький обласний музей народної архітектури і побуту", обласний центр соціально-психологічної допомоги, "Спецкомбінат", "Міськ ШЕП", "Міськсвітло", геріатричний пансіонат, обласна організація фізкультури і спорту товариство "Динамо Україна".

Засідання виконкому відбудеться 27 грудня, повідомляють на сайті міськради. На порядку денному наразі - 37 проєктів рішень.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують