* На правах реклами
Ринок окулярів, як і будь-якої іншої галузі, постійно розвивається. Якщо спершу з допомогою цього аксесуару можна було лише коригувати зір, але при тому відчувати дискомфорт від його носіння, то сьогодні це ледь помітний девайс, який щоразу вдосконалюється. І мова йде не тільки про якість лінз та оправ, а й про створення додаткових можливостей. Цього разу ми хочемо розібратися,
що таке оптичне покриття лінз, яким воно буває та як впливає на якість зору. І традиційно відповіді на всі запитання нам дали в Cristals Optic у Чернівцях.Оптичне покриття: що таке і для чого потрібне?
Оптичне покриття — це додатковий захист лінз, який покращує технічні особливості самого матеріалу виробу, а також захищає його від впливу зовнішніх чинників. Як правило, використовують його на полімерних або органічних лінзах, на скляних — доволі рідко. І кожен бренд, який дбає про свій імідж та авторитет, не нехтує таким спеціальним покриттям, —
пояснюють у Cristals Optic. — Загалом оптичне покриття, залежно від його типу, може виконувати багато важливих функцій.
По-перше, воно покращує прозорість лінз.
По-друге, з ним окуляри виглядають більш естетичними та доглянутими.
По-третє, покриття захищає око від шкідливих випромінювань та врегульовують потік світла. До того ж, аксесуари з додатковим покриттям комфортні в носінні за будь-яких погодних явищ, адже адаптовуються до різних умов.
Яким буває оптичне покриття
Сьогодні найбільш поширеними є 5 типів оптичного покриття — гідрофобний, олеофобний, антистатичний, зміцнювальний і просвітлювальний, — розповідає офтальмолог Cristals Optic. — Кожен із цих різновидів якісно покращує технічні характеристики готового виробу, водночас не обтяжуючи та не перевантажуючи його. А що найцікавіше — на одному аксесуарі можна застосувати одразу декілька типів покриття для більшого комфорту. Детальніше про їхні функції: гідрофільна плівка має водовідштовхувальну дію та ліквідовує запотівання; олеофобний силікон характеризується жировідштовхувальною дією, зокрема унеможливлює утворення плям від пальців; антистатичне покриття відштовхує пил та подовжує термін експлуатації; просвітлювальна плівка сприяє покращенню якості зору, адже рівномірно розподіляє потоки світла, за потреби поглинає яскраві промені; зміцнювальне покриття насамперед працює над захистом самої лінзи — оберігає її від механічних пошкоджень.
Як правило, сучасні бренди реалізовують окуляри уже з нанесеним оптичним покриттям. І це добре, адже клієнтам не потрібно додатково шукати спеціаліста, який за додаткову плату вдосконалюватиме виріб. У нашому салоні можна вибрати окуляри як із нанесеним покриттям, так і без нього. Але, як показує досвід, частіше клієнти обирають покращені моделі, які є більш зносостійкими й практичнішими.
Адреса: м. Чернівці, вул. Ентузіастів, 2-з
Т.: 0961668924
Іnstagram: cristals_optic
21-11-2022, 20:30
0
2 440