Підприємству, яке будувало першу чергу об’їзної у м. Чернівці, загрожує ліквідація

новини
2 019
0
Відоме на Буковині підприємство "ШБУ-60" сьогодні фактично не працює.

- "ШБУ-60" уже немає. А це підприємство будувало першу чергу об’їзної дороги у місті Чернівці! - сказав Сергій Запісочний, голова Чернівецької обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства під час засідання Громадської ради в Державній податковій адміністрації в Чернівецькій області.

За його словами, на цьому підприємстві з приблизно 300 працівників залишилося не більше 30-ти.

ВАТ "ШБУ-60" існує з 1955 року. Підприємство – головний підрядник будівництва першої і другої черг об’їзної дороги, інших важливих об’єктів на території області та Чернівців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.