Перепливали Прут човном: на Буковині за тиждень затримали 24-х ухилянтів

новини / Новини Чернівців / пригоди / блог Дениса Скриля
2 516
0

Впродовж минулого тижня, у рамках проведення оперативно-профілактичних заходів "Рубіж-2022", прикордонники Чернівецького загону затримали 24-х громадян України, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Румунії й Молдови.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.



Зокрема, оперативні співробітники Чернівецького загону в ході реалізації випереджувальної інформації, спільно з охоронцями кордону відділу прикордонної служби "Мамалига" затримали 2-х правопорушників, які на надувному човні намагались переплисти річку "Прут" та потрапити до Румунії. Мешканець Чернівецької та Житомирської області не аби як ризикували своїм життям, адже керувати рибальським човном у суцільній темряві надзвичайно небезпечно.

Завдяки охоронцям кордону пригоди чоловіків закінчились без трагічних наслідків.

В іншому випадку прикордонний наряд відділення "Біла Криниця" затримав 5-х чоловіків призовного віку з документами, поблизу державного кордону у Чернівецькому районі. Як з’ясувалося згодом, мешканці Харківської, Рівненської та Полтавської областей планували незаконний перетин українсько-румунського кордону поза пунктами пропуску з метою уникнення мобілізації.



Водночас впродовж минулого тижня військовослужбовці відділів "Кельменці", "Порубне" та "Селятин" у дванадцяти випадках затримали ще 17-х осіб призовного віку, які в незаконний спосіб намагалися потрапити до Молдови та Румунії. Чоловіки не змогли пояснити прикордонникам мету перебування у контрольованому прикордонному районі, а згодом зізнались про намір незаконного перетину кордону. Порушниками кордону виявилися мешканці Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Миколаївської областей.

Усіх правопорушників доставлено до прикордонних підрозділів та притягнено до відповідальності за ст.204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Окрім цього, до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 336 ККУ "Ухиляння від призову за мобілізацією".

Прикордонники нагадують, що наказом начальника Чернівецького прикордонного загону в межах Чернівецького, Дністровського, Вижницького районів Чернівецької області та Верховинського району Івано-Франківської області запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження.

Зокрема у прикордонній смузі, яка безпосередньо прилягає до державного кордону, забороняється в’їзд осіб (в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів), провадження робіт, перевезення в транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони, використання радіостанцій без відповідних на те дозволів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

01:15
Лікарі порадили людям за 65 не їсти ці продукти
01:00
Щоб покращити смак. Сім причин, чому ваша кава гірка — і як її правильно заварити
00:45
Що приклеїти на підошву – лайфхаки, щоб взуття не ковзало
00:30
Кому не можна пити кефір? Дізнайтесь, чи входите ви в групу ризику
00:15
Є у кожному домі: чотири продукти, які часто їдять довгожителі світу
22 лютого, 2025
23:45
5 знаків Зодіаку, яким навесні загрожує небезпека: будьте обережні, якщо ви у списку
23:15
Не тільки м'ясо: 12 найкращих продуктів із високим вмістом заліза
22:58
Орбан зробив цинічну заяву про "те, що залишиться" від України
22:34
Папа Римський переніс астматичний криз, його стан критичний, - Ватикан
22:10
"Так несподівано": померла багаторічна завідувачка терапевтичного відділення лікарні на Буковині
22:00
У 4 знаків Зодіаку починається нове життя. Вони відродяться з попелу
21:36
Правила без винятків: 7 речей, які ніколи не варто прати в гарячій воді
21:15
«Раджу всім не вішати носа». Професору ЧНУ Юрію Макару – 90 років, а він досі викладає
ексклюзив
20:59
У Генштабі підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї
20:36
Снайпери ліквідували морпіхів РФ, які просувались через річку - відео
20:13
Українська ракета "Трембіта": експерт оцінив, чи зможе вона прорвати ППО Москви
19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
19:16
Герої Буковини: на війні загинув молодий воїн Василь Беслюбняк
18:58
Чому каву п'ють з холодною водою: просте пояснення, що з нею потрібно робити
18:34
ЄС не може погодити 20 мільярдів євро для України
18:11
Українські біатлоністи - восьмі в естафеті ЧС-2025
17:59
Ця консерва - найкращий продукт для здоров’я людей похилого віку: зміцнить серце та кістки
17:40
Як правильно рахувати зарплату: скільки реально отримуємо на руки та чи вигідніше працювати через ФОП
17:20
Україна очікує на нові постачання F-16 цього року, - Зеленський
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм