* На правах реклами
Скільки років ви вже користуєтеся мобільним телефоном? Спершу, мабуть, у всіх були "старі добрі" Nokia, потім жабки, слайдери, різні кнопкові моделі, а останніх 7 років фаворитом усіх став сенсорний телефон, який ми називаємо
смартфон. Цей маленький гаджет став настільки потрібним і важливим для кожного, що ми вже й не уявляємо нашого життя без нього. І спілкування з рідними, і навчання, і робота,і розваги, і шопінг, і футбол, і перегляд фільмів – усе тепер у смартфоні. Які ж моделі є найбільш популярними в цьому сезоні та як обрати такий гаджет – далі.
Популярні моделі смартфонів
Ринок смартфонів, як і будь-яка інша галузь, має своїх лідерів та аутсайдерів. Найбільш популярними серед всіх, звісно, є вироби від Apple та Samsung. Але попит на них зумовлений навіть не так через назву бренду, як через їхню якість та довговічність. Бездоганними в таких смартфонах є і збірка, і комплектація, і зносостійкість, і функційність, і оперативність, і об’єми вбудованої пам’яті, й широкий асортимент, і високі технічні характеристики. Іншими виробниками, які часто відвойовують прихильність людей завдяки своїм непоганим параметрам і доступній вартості є:
• Nokia
• Xiaomi
• Huawei
• Honor
• Meizu
• LG.
На що звертати увагу, обираючи смартфон?
Щоб гаджет задовольняв усі потреби його власника, насамперед потрібно з’ясувати для чого він вам потрібен – для роботи чи та навчання, для ігор чи спілкування. Залежно від цього варто обирати моделі з відповідними характеристиками. Обираючи смартфон, необхідно звертати увагу на:
1. Матеріал корпусу. Від нього залежатиме довговічність, зносостійкість і надійність смартфона. Найкращими у такому випадку є метал, полікарбонат і пластик.
2. Розмір дисплея. Від величини екрану залежатиме зручність користування гаджетом, найбільш оптимальним для щоденного користування є дисплей на 5,9-6,1 дюймів.
3. Оптику. Чим більше мегапікселів матиме камера, тим кращою буде якість і чіткість знімків.
4. Вбудовану й оперативну пам’ять. Розмір сховища впливає на те, скільки файлів можна одночасно зберігати на телефоні. За статистикою, 32-64 Гб повністю вистачає фото, відео, контактів тощо.
5. Кількість ядер. 1-2-ядерні моделі вважаються слабкими, вони не можуть прогружувати більшість файлів і програм, для швидкої й оперативної роботи краще обирати смартфони із 5 і більше ядрами.
6. Додаткові можливості. Face ID, швидка й бездротова зарядка, подвійна захищеність коруса, розширення пам’яті, різні заходи безпеки й додаткові датчики – те, чим характеризуються гаджети останнього покоління.
7. Рік випуску. Краще орієнтуватися на нові моделі, операційна система яких ше оновлюватиметься, а отже пристрій працюватиме ефективніше.
Чим більше додаткових можливостей матиме смартфон, тим кращим та досконалішим він буде. Однак варто розуміти, що дійсно добрий і потужний гаджет повинен дорожче коштувати. Але якщо оцінити, скільки задач і функцій він виконує, до того ж служить мінімум 2-3 роки, то й не шкода віддати за трохи більше, ніж за дешевий аналог.
9-09-2022, 17:07
0
791