Росіяни атакували Буковину, проте ракети двічі перехопили, - Осачук

новини / Новини Чернівців
8 467
0

Російські окупанти завдавали ракетних ударів по Буковині, однак їх вчасно перехопили.

Про це у інтерв’ю румунському ЗМІ Noptile Radio Romania Actualitati сказав начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук.



"Жодна ракета не вибухнула та не досягла пункту призначення у Чернівецькій області. Офіційно можна сказати, що було збито дві ракети у межах регіону", – заявив Сергій Осачук.

Чернівецька область продовжує залишатися єдиною в Україні, де не було бомбардувань, хоча і тут були перехоплені ракети, йдеться у випуску Noptile Radio Romania Actualitati.

Повітряна тривога стала частиною нормального явища в Чернівцях, на заході України, хоча регіон ще не атакувався. Найближчі авіаудари завдано по Вінниці - місту приблизно за 200 км, де було знищено кілька військових об’єктів.

На думку репортера румунського ЗМІ, Чернівецька область не має військових об’єктів і, мабуть, цим пояснюється те, що вона не зазнавала авіаударів, на відміну від решти країни.

Водночас, йдеться у випуску, на Закарпатті, іншому районі, який вважається безпечним, кілька елементів залізничної інфраструктури було розбомблено в середині травня, коли російські сили атакували кілька таких пунктів, намагаючись уповільнити транспортування зброї українською залізницею.

Раніше повідомлялося, що 26 травня у небі над Буковиною винищувач повітряних сил ЗСУ у небі Чернівецької області знищив ворожу крилату ракету.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Трагедія у селі на Буковині: дерево вбило на смерть 19-річного юнака
12 803
У Чернівцях представили нового в.о. заступника начальника ГУ ДСНС: хто він
6 848
У Чернівцях перевізники подають нові тарифи на проїзд у маршрутках: пропонують від 18 до 24 гривень
5 829
На Буковині чоловік потонув у річці: тіло діставали рятувальники
4 134
Не лосось і не скумбрія: яка недорога риба виявилася найкориснішою для жіночого здоров’я
3 449
"Осипенко набирає людей, яким довіряє": експерт - про кадрові призначення в Чернівецькій ОВА
3 056
Три тисячі євро за «службу в тилу»: на Буковині затримали спецпризначенця
2 995
Вічна шана. Сьогодні на Буковині прощаються із трьома захисниками
2 945
Нова хвиля боротьби з МАФами у Чернівцях: міськрада вимагає демонтувати павільйони хлібокомбінату
2 377
Завтра у Чернівцях попрощаються із двома загиблими солдатами
2 335