Видання Bloomberg повідомило про дефолт у Росії

новини / Новини світу / Війна з Росією
2 289
0

У ніч на 27 червня в Росії вперше з 1918 року стався дефолт із суверенних боргових зобов’язань в іноземній валюті.

Про це пише агентство Bloomberg.



За даними агентства, напередодні минув пільговий період для виплати близько 100 мільйонів прострочених платежів за держоблігаціями, і у разі неплатежу останній термін вважається подією дефолту.

Bloomberg зазначає, що цей дефолт стався вперше з 1918 року і став "кульмінацією дедалі жорсткіших західних санкцій, які перекрили шляхи платежів закордонним кредиторам".

"Це похмура ознака швидкого перетворення країни на економічного, фінансового та політичного вигнанця", – зазначає агентство, оскільки валютні резерви Центробанку РФ заморожені, а найбільші банки відрізані від світової фінансової системи.

Проте, як наголошує Bloomberg, дефолт поки що носить в основному символічний характер і мало що означає для росіян.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Нацбанк виводить з обігу гривні: які купюри вилучатимуть
119 295
«Буковина говорить усіма мовами»: у музеї просто неба відбулося масштабне свято національних культур
5 037
Депутат Чернівецької міськради у 58 років мобілізувався до лав ЗСУ
4 186
«Я так довго про це мріяла»: 18-річна чернівчанка встановила світовий рекорд з пауерліфтингу
3 623
Завтра у Чернівцях попрощають із 23-річним загиблим військовим Станіславом Пожаром
3 573
Після важкого поранення на Запоріжжі помер ветеран з Буковини Василь Ткачук
3 413
На Буковині сталася смертельна ДТП: загинув 71-річний чоловік
3 009
Знову гірка втрата: у Чернівцях проведуть в останню дорогу Олександра Лебедя
2 498
5 га півоній: стало відомо, коли на Буковині відкриють найбільше квіткове поле в Україні
2 376
Буковинці активно подаються на гранти для власної справи: отримали 29 мільйонів гривень
2 294