Війни, тероризм й держперевороти: в Італії розповіли, чим загрожують Африці події в Україні

новини / Новини України / Війна з Росією
962
0

Блокування експорту зерна в Україні погрожує політичною нестабільністю в Африці. Голова Кремля Володимир Путін зобов’язаний сісти за стіл переговорів.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на місцеве видання Ansa.



"Путін повинен сісти за стіл переговорів. Він повинен якнайшвидше укласти мирну угоду, яка також передбачає угоду щодо зерна, наприклад, угоду про припинення вогню, яка дозволить нам евакуювати жінок, цивільних осіб та дітей, які вже сто днів перебувають під російськими бомбами на сході України", - заявив голова МЗС Італії Луїджі Ді Майо.

За словами голови МЗС, близько 30 млн тонн зерна наразі заблоковані в українських портах російськими кораблями. Італія, зі свого боку, робить усе можливо й працює над тим, аби якнайскоріше розблокувати експорт.

Як відзначив Луїджі Ді Майо, продовольча криза може призвести до нових воєн й державних переворотів в Африці, а також великого потоку біженців до Європи.

[b]Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram[/b
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.