RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |


Антон Терещенко разом із сім’єю перебралися із Харкова на Буковину півтора місяця тому. Чоловік із дружиною, двома дітьми, батьками, невісткою та племінницею оселилися в будинку в Шубранці. Господарство було закинутим, близько 8 років там ніхто не жив.

Сім’я швидко все привела до ладу. Всіма необхідними речами допомогли небайдужі односельчани. Хто приніс посуд, хто ковдри, телевізор, а хто мішок картоплі та інші харчі, йдеться в публікації "МБ".





Антон прочистив димохід, щоб було опалення, зробив лад із електричними проводами. Згодом заклали город. В цій справі також допомогли сусіди, показали, що і як правильно робити.

Чоловік проводить кореспондентів "МБ" до турніка, який змайстрував, щоб тренуватися та підтримувати форму. Каже, для масажиста це дуже важливо. А для діток із шини прилаштував гойдалку. Для сусідських дітей Антон проводить фізичні заняття, разом з ними робить зарядку.



В Харкові чоловік мав свій мотоцикл. Щоб не сумувати за ним, придбав в сусідньому селі старий, але раритетний мотоцикл. Полагодив його. Розповідає, що любить ремонтувати різні речі, будувати і лікувати людей.



В Харкові вони з сім’єю мали свій будинок. Та коли почалося російське вторгнення, перебралися до батьків, щоб бути всім разом. А згодом, коли ситуація ще більше загострилася, вирішили перебратися в більш безпечні області.

"Перед нами обстріляли машину"

Спочатку в дорогу вирушили Антон із дружиною та дітьми, щоб знайти помешкання. Забрали і трьох собак. А вже через деякий час з Харкова виїхали і його батьки із невісткою.

- Поїхали з Харкова, бо там було вже неможливо знаходитись. Коли летить винищувач над головою і ти думаєш, що ось-ось прилетить бомба і ти помреш, то вже важко витримувати. Спати неможливо. Найважче було дітям, вони постійно плакали. Повсюди було чутно постріли та вибухи. А вночі, коли виходиш на вулицю, все небо червоне. Прилітали снаряди в сусідній дім, аж стіни тряслися. Тому й вирішили виїжджати, - каже чоловік.



В Антона 3 дітей. Двоє молодших з ним, їм по 10 та 7 років. Старша, якій 14, - у Словаччині разом із першою дружиною.

- Коли виїжджали з міста, попали під обстріл. Їхали десять машин з гуманітарною допомогою, а ми проїжджали повз них. Останню машину почали обстрілювати і вона загорілась. Ми з’їхали з дороги, щоб по нас не попали, і заховались в укритті. Після перестрілки сіли в машину і поїхали далі. Їхали куди очі бачили. Головне, щоб подалі від сходу. Будинок, де зараз проживає родина, пустував вісім років. Коли приїхали, то спочатку жили в місцевому садочку, а вже потім староста повідомив про цей будинок і ми тут оселилися, - розповідає чоловік.

Каже, що люди в селі дуже тепло зустріли.

- Гарні люди в Шубранці. Одразу всі почали допомагати. Приносили картоплю, закрутки, знайшли холодильник та телевізор. Мені теж якось захотілось допомогти. Я багато років працював масажистом в Харкові, це моя спеціальність. Знаю, що у всіх спини болять. Тож запропонував людям безкоштовний масаж як вдячність за їхню допомогу. А люди приносили за те продукти. Хто сало, хто молоко приносив. Один чоловік навіть зорав нам город, де ми вже посадили картоплю. Згодом пішло сарафанне радіо і все більше людей почали приходити до мене. Щоб було зручніше, я зробив спеціальний стіл для масажу. Його змайстрував із дощок, що знайшов, - каже пан Антон.

"Сам змайстрував масажний стіл"


За освітою Антон медбрат, масажист та реабілітолог. Чоловік працював 11 років в Харкові у студентській лікарні, а також підробляв у спа-салонах та реабілітаційних центрах міста.



- Я працював у Болгарії у спа-салоні готелю. В Німеччину їздив, проводив реабілітацію одного німця після ДТП. В нього був перелом хребта. Права рука ледь працювала, а ліва взагалі не працювала і ноги відмовили. А після місяця комплексної реабілітації і масажу в нього ліва почала нормально працювати, він міг нею телефон вже тримати, а правою навіть смс набирати. А згодом на ногах почали скорочуватися м’язи. Я такий був радий цьому, в мене аж сльози наверталися на очі, - каже чоловік.



Щоб показати як відбувається сеанс масажу, чоловік робить його своїй дружині. Спочатку сидячи, а згодом на масажному столі. Тим часом розповідає, як все правильно робити.

- Найголовніше - треба робити з любов'ю. Так мене вчили завжди. Я лікую різні захворювання. До мене приходили люди з різними захворюваннями. Я лікував вегето-судинну дистонію, всякі запалення легень, суглобів, артрити, остеохондрози, переломи, нестабільність шийних відділів хребта, грижі. Навіть буди випадки, коли мій масаж шиї та голови допомагав людям нормалізувати артеріальний тиск, - каже масажист.




Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Аліна Книжник
6-05-2022, 20:15
Коментарів 0 Переглядів 14 349

• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.