Обстріляли прикордонну область у Росії: пропагандисти звинуватили українські війська

новини / Новини світу
2 452
0


В Росії зранку 19 квітня обстріляли село Головчино Бєлгородської області. Є руйнування та постраждала.

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди з посиланням на губернатора В'ячеслава Гладкова.



"Був обстріл з боку України села Головчине Грайворонського району. Є руйнування. Зараз йде обхід. Є постраждала, це місцева мешканка. Їй зараз надається вся необхідна медична допомога", - сказав він.

Нагадаємо, Кремль готовий бомбити міста в РФ, аби виправдати війну в Україні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.