Буковина перевиконала план збору податків

новини
2 170
0
Понад 511 мільйонів гривень сплатили зі своїх доходів минулого року до місцевих бюджетів мешканці Буковини. Надходження до Державного бюджету від фізичних осіб за цей період склали майже 12 мільйонів гривень. По обом показникам планові завдання перевиконано на 103% та 116% відповідно.

Податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів за 2009 рік надійшло більше 443 мільйонів гривень (102,4 % планових завдань). Підприємці, які працюють на єдиному податку, дали до бюджетів понад 22 мільйона гривень надходжень (100,5%). Власники земельних наділів та землекористувачі забезпечили майже 21 мільйон гривень земельного податку (106,3%), господарі транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів – 24,6 мільйона гривень (109,6%).

Дрібні підприємці сплатили податку на промисел понад 142 тисячі гривень (124%). Суб’єкти господарювання-фізичні особи перерахували до бюджету майже 12 мільйонів гривень податку на додану вартість, що на 1,6 мільйона перевищило прогнозний показник, повідомляє відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернівецькій області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.