Студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Тетяна Чаприк створила телеграм- канал "Казочки від Тетянки" для сімей з дітками, які зараз у бомбосховищах або шукають україномовні казочки.
Про це на своїй
сторінці у Facebook повідомив журналіст Олександр Рудоманов, пише molbuk.ua
У
телеграм-каналі опубліковано вже кілька десятків записів різних казок, які читає сама дівчина.
"Я створила цей канал для сімей з дітками , що зараз у бомбосховищах. Маю надію, що це може бути корисним. Якщо хоч одна дитинка під час обстрілу зможе замість звуків війни почути казочку у навушниках, це вже добре", - написала дівчина.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
4-03-2022, 21:48
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 382