Вже зрозуміло, що буде з курсом долара наступного тижня - експерт

новини / Новини України
1 442
0

Ближчим часом курс гривні може стабілізуватися на досягнутих рівнях, припинивши падіння.

Такий прогноз озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин у коментарі, переданому УНІАН.



"Найближчим часом гривня стабілізується на досягнутих рівнях. Очікуємо рух курсу в діапазоні 28,8-29,05 гривень за долар і, ймовірно, торги по долару пройдуть нижче позначки 29 гривень за долар. У міру вщухання паніки, що притримують в період зростання валюту експортери та населення, почнуть її продавати, підтримуючи зростання пропозиції валюти", - сказав він.

За словами експерта, курс гривні, після досягнення рівня 29,05 грн/дол., почав коригуватися під впливом зміни риторики РФ і зміни настроїв західних інвесторів.

Оптимістичне завершення торгів у четвер дає надії на стабілізацію геополітичної ситуації. Ймовірно, долар досяг локального піку, і побоювання інвесторів щодо ескалації військового конфлікту відходять на задній план, поки не з'являться нові відомості, або жорсткі висловлювання сторін, вважає аналітик. Він зазначає, що напередодні РФ заявила про неприпустимість війни з Україною і плани виведення військ після навчань з Білорусі, що було сприйнято нерезидентами, як сигнал до деескалації.

"Ринок розглядає варіант дипломатичного вирішення конфлікту. При цьому, не тільки гривня відреагувала на новини, а й прибутковість українських єврооблігацій впала", - говорить Шевчишин.

За його словами, експортери, які притримують валюту через постійно зростаючий курс, активізуються і вирівняють пропозицію валюти. До кінця місяця також буде заходити валюта під податкові виплати. Відшкодування ПДВ напередодні було низьким (99,8 млн грн) і також послужило фактором вирівнювання курсу.

"Наступного тижня очікуємо рух в діапазоні 28,75-29,1 гривень за долар, якщо не буде нового жорсткого потоку новин про ескалацію, що змусить нерезидентів відновити активні продажі. Попри деякий позитив, є фактори які, збережуть тиск на гривню. Це відтік капіталу з ринків, що розвиваються, майбутні закупівлі вуглеводнів (газ), що зберігається активність імпортерів", - резюмував аналітик.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм