* На правах реклами
Найбільше часу ми віддаємо роботі, тому до її вибору потрібно ставитися системно й старанно. Пошук роботи – найвідповідальніша місія, адже від неї залежить фінансовий аспект твого життя, емоційний стан, впевненість, професійна реалізація. Не одразу й не кожному вдається знайти ідеальну вакансію, щоб швидко отримати довгоочікувану перспективну пропозицію – інколи процес може тривати декілька місяців. EPAM Anywhere має чималий досвід у залученні кваліфікованих спеціалістів, отже у тебе є чудова нагода скористатися рекомендаціями експертів компанії.
Стався серйозно до складання резюме
Перше джерело, за яким роботодавець отримує враження про тебе – це резюме, де має бути відображений досвід, кваліфікація, спеціальні навички та вміння. Зроби резюме максимально релевантним та точним для посади, на яку ти розраховуєш – наприклад, немає потреби згадувати досвід монтування відео, якщо ти плануєш працювати
QA. Не варто складати занадто велике резюме, адже роботодавці зазвичай не мають змоги досліджувати значний обсяг інформації в численних запитах – в твоїх силах відобразити всі необхідні факти на одній-двох сторінках.
Ретельно досліджуй вакансії
Сайти з пошуку роботи постійно поповнюються новими вакансіями, але далеко не всі з них ти маєш розглядати. Завчасно визнач основні вимоги до бажаної посади та відфільтровуй пропозиції, відштовхуючись від зазначених особливостей. Не звертай уваги на підозрілі вакансії, навіть якщо вони виглядають привабливо. Наприклад, зважай, коли в оголошенні присутні вимоги про необхідність грошових вкладень чи виплат з твоєї сторони, або пропонуються розкішні умови з високою зарплатнею, незважаючи на відсутність необхідного досвіду, спеціалізованих навичок чи освіти у кандидата.
Не зупиняй пошук
Пошук роботи має бути для тебе звичкою та безперервним процесом – розсилай резюме щодня, адже це значно підвищує шанси зайти в пул обраних одночасно декількома компаніями. Так ти створюєш перевагу та можливість вибору одразу з більшої кількості отриманих пропозицій. До речі, потрібно розуміти, що деякі вакансії можуть швидко втрачати актуальність, а від деяких ти можеш сам відмовитися після детального вивчення умов працевлаштування. Продовжуй перегляд вакансій, які постійно з’являються на сайтах, навіть якщо вже маєш певні пропозиції – так ти не втратиш шанс отримати цікавіший для себе проект.
Публікуй своє резюме на сайтах пошуку роботи
Використовуй всі можливості, щоб потрапити на очі потенційному роботодавцю – це підвищує шанси на успішне працевлаштування. Розміщуй своє резюме на сайтах пошуку роботи і одночасно збільшуй вірогідність того, що компанія твоєї мрії перша запропонує тобі посаду. Забудь про пасивність, якщо плануєш якнайшвидше знайти цікаву роботу, додай до всіх варіантів ще й активну розсилку на відділи кадрів компаній, де хочеш працювати.
Склади перелік вакансій, на які вже надіслав резюме
Записуй кожну вакансію, куди відсилаєш резюме, зазначаючи назву компанії та особливості кожної посади. Ти завжди зможеш вчасно згадати інформацію про компанію, умови та вимоги до певної посади і будеш готовий одразу поводити себе професійно, коли зателефонують з пропозицією пройти співбесіду.
Готуйся до кожної співбесіди
Не варто розслаблятись, коли тобі вже відповіли на резюме та запросили на співбесіду. На тебе чекає дуже відповідальний етап працевлаштування, адже тепер ти маєш довести роботодавцю вже на індивідуальній співбесіді, що ти і є їх ідеальний кандидат. Навіть найдосвідченішому спеціалісту варто більше дізнатись про обрану компанію, її проекти, місію, та визначитись, чому саме його цікавить ця вакансія.
Чим ретельніше ти налаштуєш процес пошуку та відбір вакансій, тим вищі шанси отримати посаду, на яку ти розраховував, що дозволить не лише заробляти гроші, а й реалізовуватись та розвиватись у професійному плані. Залишайся активним, тримай руку на пульсі та використовуй всі можливості, щоб про тебе дізнавались роботодавці, а успіх не змусить довго себе чекати!
23-12-2021, 10:00
0
796