«Нехай працює хоч «в нуль»: голова Чернівецької облради прокоментував ситуацію з санаторієм «Брусниця»

новини / Новини Чернівців
2 511
0

Обласна рада робитиме все, щоби санаторій "Брусниця" відновив свою діяльність, і нехай без особливих прибутків, проте лікував людей.

Про це у коментарі molbuk.ua розповів голова Чернівецької облради Олексій Бойко.

"Наша прекрасна Чернівецька область завдяки попереднім керівникам не має жодного санаторного курортного закладу. Їх довели до банкрутства. А вони потрібні не для прибутку, а просто щоби існували та оздоровлювали людей. Я готовий, щоби був такий заклад, який нехай і буде працювати "в нуль". Але де можуть лікуватися люди, які не мають великих фінансових доходів. Як мені казали бабці та учасники АТО, їм усе одно, в яку ванну лягати, - чи вона джакузі, чи не джакузі. Головне – цілюща вода", - вважає Бойко.

Питання номер один – це те, що санаторій позбавили ліцензії, наголошує посадовець.

"Причина – просто вдумайтеся – недопуск до перевірки працівників служби геонадр. От що такого смертельного могли зробити представники геонадр, щоб їх не можна було допускати до перевірки протягом двох років? Це стало причиною подачі в суд. Я почав займатися цією ситуацією. Хотів зробити так, щоби до санаторію купували путівки різні громади, громадські організації, учасники АТО. І таким чином дати санаторію можливість заробити на себе. А тим часом спробували би виграти якийсь грант, щоби вкласти гроші у капітальні ремонти приміщення".

Та коли почали розбиратися, виявилося, що протягом усієї роботи у санаторію не було акредитації, потрібної для того, щоби внести заклад у переліки підприємств, які можуть надавати послуги для громад, які закуповуватимуть путівки через фонди, провадить Олексі Бойко. А коли почали робити акредитацію, прийшла ухвала суду, де скасували ліцензію.

"Зараз наростає заборгованість по світлу, газу, зарплатні, ведеться купа перемовин, щоби не давали штрафні санкції. Ми депутатам показали запит Брусницької громади і пояснили, мовляв, дивіться, у нас є варіант. Або ми нарощуємо собі заборгованість, яку потрібно буде заплатити знову ж таки з обласного бюджету, або передаємо заклад громаді. Але є певні депутати, які проти", - зазначає.

Він додає, що дасть можливість реалізувати депутатам різні пропозиції щодо санаторію, щоби не казали, що він лобіює чиїсь інтереси.
"І при цьому знаю, що обласний бюджет буде просто втрачати просто зайві кошти, які й так важко приходять.

Поки що ж ще хочу знайти можливість, як санаторій спробувати відновити як комунальний заклад. Перший крок – отримання ліцензії. Після цього, гадаю, фінансування ми вже знайдемо і з часом запустимо роботу. Головне – зберегти санаторій…", - вважає Бойко.

Раніше повідомлялося, що бальнеологічний санаторій "Брусниця" у Вижницькому районі, який здавна славився лікувальною водою, наразі у повному занепаді. Тут пустка, немає навіть сторожів.

Пізніше голова Брусницької громади Василь Шемчук висловив переконання, що найкращим виходом із ситуації з бальнеологічним санаторієм "Брусниця" була би передача закладу на баланс Брусницької громади.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

02:00
Ці 5 спецій мають бути у вас на полиці: вони надзвичайно корисні
01:45
Чи потрібно білити дерева навесні: майже всі роблять цю згубну помилку
01:30
Квашені чи мариновані?: які продукти насправді кращі для здоров'я
01:15
Що буде, якщо їсти яблука щодня: названо всі головні переваги
01:00
Покращить сон та допоможе швидше прокидатися: що таке метод двох будильників
00:45
Цей продукт - чемпіон по вмісту кальцію: більше в 4 рази ніж в молоці
00:30
Для чого їсти ківі перед сном: експерти назвали несподівану властивість цього фрукта
00:15
Буде цвісти як ніколи: секрет підживлення орхідеї в домашніх умовах
19 березня, 2025
23:59
Їх обожнюють всі дачники: найкращі сорти огірків, які дають великий врожай
23:43
Ці 4 знаки зодіаку досягнуть приголомшливого успіху: хто у списку щасливчиків
23:22
Зеленський та президент Євроради обговорили прискорення євроінтеграції України
23:00
Російська армія масовано атакує Куп’янськ на Харківщині: одна людина загинула, є постраждалі
22:44
На фронті 127 зіткнень, на Покровському напрямку Сили оборони відбили 44 ворожі атаки
22:22
У Росії хочуть зробити 180 тисяч безпілотних авіасистем до 2030 року
22:02
3 знаки Зодіаку скоро переживуть найбільші потрясіння: на кого чекають зміни
21:45
У Нідерландах українським біженцям змушені відмовляти у прихистку
21:25
О котрій треба снідати, щоб жити довше: названо найкращий час
20:59
Знайшли на Хмельниччині: поліцейські Буковини розшукали 15-річну дівчину
20:38
В Україні очікується ріст цін на цукор: причини
20:21
Буде найкращий урожай: в які дні займатися городом у березні за місячним календарем
20:20
Аденоїди: міфи, причини та коли потрібно видаляти?
19:59
Майже мільйон пачок: на Київщині ліквідували нелегальне виробництво сигарет
19:37
Уряд Німеччини схвалив виділення ще 3 млрд євро на військову допомогу Україні у 2025 році
19:21
Зеленський підтримав пропозицію США припинити удари по енергооб'єктах РФ - Bloomberg
19:03
З російського полону вдалось повернути чотирьох буковинців
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм