Українські заробітчани в Польщі не можуть потрапити в лікарню. А якщо і потрапляють до медустанови, то лікування обходиться втридорога, пише Главред.
Відзначається, що навіть при наявності страховки в Польщі чекати прийому профільного лікаря доводиться від декількох місяців до року. В іншому випадку вихід один - йти в приватну клініку і платити божевільні гроші.
"Я живу у Великопольському, хотів потрапити до алергололога, щоб провести одну процедуру, деякі тести, скажімо так. Я обдзвонив всі лікарні в напрямку мого сімейного лікаря і найближча дата, коли мене могли прийняти – це через 2 місяці. Висновок - я не хочу чекати. Окей. Тоді я йду в приватну клініку і плачу гроші", - розповів гастарбайтер Андрій Зеланс.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.