Сьогодні, 5 грудня, Чернівці засніжило, тож дорожня техніка вже почала посипати вулиці сіллю.
Про це molbuk.ua повідомив директор департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Григорій Прохоренко.
Зокрема, вже зараз можна побачити на відео, як вулицю Гагаріна дорожня техніка посипає сіллю.
Відео надав Григорій Прохоренко
Також техніка посипає сіллю територію біля дріжджзаводу та інші локації.
Відео надав Григорій Прохоренко
"У цьому році також вирішили поекспериментувати: в центральній частині міста посипати дороги будемо виключно сіллю. Таке нововведення менше засмічуватиме зливову мережу піском, який навесні забиває стару зношену зливову мережу. Також ми розуміємо, що цим піском нам потім дихати", - розповів керівник КП "МіськШЕП" Володимир Урсулян.
За його словами, підприємство "МіськШЕП" підготувало для боротьби зі снігом цьогоріч 27 одиниць техніки, 14 з них - це посипальні машини.
"Але майже всі вони 70-х років випуску. Такі автомобілі використовують дуже багато палива та часто ламаються. Тому на підприємстві в посиленому режимі працюватиме ремонтна бригада. Але так не може продовжуватись постійно, підприємство повинно мати відповідну техніку з прибирання та утримання доріг. Сесією міськради надано дозвіл закупити нову техніку на умовах лізингу під державну гарантію. Наразі тривають тендерні процедури. Думаю, найближчим часом нам вдасться суттєво оновити парк техніки на МіськШЕПі", - зазначив чиновник. Урсулян зауважив, що вже заготовлено більше 7 тисяч кубометрів піщано-сольової суміші (минулої зими використали близько 4,5 тисяч кубометрів суміші).
"Також відіграємо тендери на додаткову закупівлю солі та піску, якщо раптом зима виявиться більш сніжною, ніж зазвичай, аби це не стало несподіванкою".
Нагадаємо, сьогодні Чернівці засніжило, але поки що транспортного колапсу не спостерігається.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.