Спить в одному ліжку із господарем та заробляє на корпоративах: чоловік видресирував порося - відео

новини / Новини України
2 132
0

У Рівному Василь Талащук видресирував порося. Свинка Фрося знає 15 команд та виступає на корпоративах.

Василь Талащук зазначає, що його свинка породи "міні-піг", її він купив у Харкові за 300 доларів. Чоловік розповів, що він працює клоуном, а свинка допомагає йому виступати на корпоративах, пише itvmg.com.



Також чоловік разом із свинкою виступають на благодійних заходах. Порося знає 15 команд та живе у квартирі. У туалет свинка ходить на лоток або ж на вулицю. Також чоловік хоче її навчити команди "давати лапу".

У квартирі порося спить у ліжку разом із своїм хазяїном та миється у ванній. До їжі Фрося також не вибаглива.

"Годую я каші даю, гречку даю, вівсянку даю, все що сам їм, те вона і їсть. Зараз вона гарбузи їсть. Спить зі мною, раніше кішка спала, то вона кішку вигнала, тепер вона спить зі мною, вона дуже чиста запаху в неї немає, взагалі запаху я не відчуваю", - каже чоловік.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: