Маршрутка збила 11-річну дівчинку: має кілька переломів

новини / Новини України
1 620
0

У місті Біла Церква, що на Київщині, маршрутка жорстко збила 11-річну школярку. Як наслідок, дитина потрапила до лікарні з кількома переломами.

Це трапилося приблизно о 10 годині ранку на вулиці Грибоєдова. Туди після швидкої також приїхали правоохоронці, пише 24 канал.



Коли швидка забрала дитину, повідомили, що в неї перелом кісток лівого передпліччя. Проте, на момент госпіталізації, життю дівчинки нічого не загрожувало.



Поліцейські одразу почали встановлювати обставини цієї аварії. 56-річний водій розповів, що не встиг зреагувати, оскільки дитина вибігла на дорогу неочікувано.



Мовляв дівчинка вистрибнула на проїжджу частину на червоне світло світлофора. Однак цю інформацію слідчі поки лише почали перевіряти.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався