* На правах реклами
22-29 листопада відбудеться
Black Friday 2021 року – період найбільших у році знижок. Оскільки на найближчі пару місяців є прогнози щодо дефіциту на ринку побутової техніки (і, як результат, зростання цін на гаджети), передноворічні дисконти ідеально підійдуть для того, щоб придбати новий пристрій. При цьому важливо не просто підібрати акційну модель, а й визначити техніку, що підходить під конкретні потреби. Щоб не помилитися з вибором веб-камери, перегляньте наші рекомендації.
Яку вибрати матрицю
Пристрої оснащують матрицями двох типів:
- CMOS (КМОП). Бюджетний варіант, який відрізняється швидкодією та економною витратою електроенергії. Картинка виходить середньої якості зображення достатньо для звичайних користувачів.
- CCD (ПЗЗ). Такі сенсори створюють мінімум шумів, а також забезпечують точну передачу кольору. Моделі призначені для організації систем відеоспостереження, проведення високорівневих конференцій, а також стрімінгу.
Оптимальна роздільна здатність вебки
Від цього параметра залежить якість зображення. Найчастіше зустрічаються такі моделі:
- 1280х720 – камера підійде для звичайних розмов, картинка чітка, при цьому навантаження на процесор відносно невелике;
- 1920х1080 – зручний формат, з яким без проблем впорається 100-мегабітний інтернет, що робить такі веб-камери непоганим рішенням для стримінгу та бізнес-конференцій;
- 4096x2160 – преміальні пристрої, що демонструють максимальну деталізацію.
Існують камери з іншими дозволами, але в сучасних реаліях брати моделі до 720р не рекомендується, оскільки навіть на відносно невеликих екранах картинка буде розмитою.
Швидкість зміни кадрів
Кількість кадрів за секунду впливає на рівність і гладкість потоку. Мінімальний показник - 24-30 FPS, інакше перегляд відео почне дратувати, а на екрані буде ефект сповільненої зйомки. Для професійного стримінгу та створення контенту зверніть увагу на більш просунуті моделі. Веб-камери на 40-60 FPS дозволяють повністю уникнути зависання картинки, але для такого відеопотоку потрібен потужний інтернет. Враховуйте, що не завжди є можливість знімати одночасно і з високою роздільною здатністю, і з великою частотою кадрів.
Який потрібен кут огляду
У більшості моделей показник варіюється від 45 ° до 170°. Чим вищий параметр, тим більше простору потрапляє у кадр. Коли необхідно сконцентруватися на юзері, вистачить пристрою на 80-90°. Якщо стример активно жестикулює або під час створення контенту важливий фон, беріть моделі з показником від 110°. Збільшити кут огляду можна за допомогою поворотного механізму.
Додаткові функції веб-камерДеякі моделі йдуть із додатковими опціями:
- автофокус – з такою функцією знімати ролики стане простіше;
- мікрофон – завдяки опції співрозмовники зможуть не лише бачити, а й чути власника веб-камери;
- додаткові кріплення – дозволяють зафіксувати пристрій на будь-якій іншій поверхні або поруч із обличчям.
Вебка – незамінний пристрій на всі випадки життя
Для професійних стримерів без веб-камери не обійтися. А в умовах коронавірусної кризи, коли компанії переходять на віддалену роботу, гаджети необхідні і під час конференцій. З такою технікою можна забезпечити живий контакт із співрозмовником та аудиторією, а також створювати якісний контент. Купувати веб-камери краще під час передноворічних знижок. Якщо стежити за оновленнями на сайті Comfy.ua, ви точно не пропустите найкращі дисконти!
17-11-2021, 11:14
0
716