Сертифікат про одужання від COVID-19 діятиме два місяці - МОЗ

новини / Новини України
1 129
0

Отримати сертифікат про одужання від COVID-19 можна буде не більше двох разів на рік.

Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Марія Карчевич.



"Сертифікат про одужання буде формуватися для тих, у кого лікар зафіксував в ЕСОЗ діагноз COVID-19. Лікар має внести в електронну систему охорони здоров'я запис про встановлення діагнозу COVID-19. Термін дії нового документу буде становити 90 днів на 15-й день від встановлення діагнозу. І отримати такий сертифікат можна не більше двох разів на рік за наявності даних в електронній системі охорони здоров'я" - сказала Карчевич.

Зараз, за її словами, електронний сертифікат про одужання від COVID-19 проходить останню стадію бета-тестування.

Заступниця міністра нагадала, що також в застосунку "Дія" можна згенерувати сертифікат про щеплення проти COVID-19 дитини від 12 років.

"Для цього одному з батьків потрібно зайти в "Дію" та додати свідоцтво про народження дитини", - пояснила Карчевич.

Вона додала, що дитячий сертифікат про щеплення проти COVID-19 можна згенерувати і за умови наявності одного щеплення ковід-вакциною.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Курс валют на 1 березня: скільки коштують долар, євро і злотий
7 288
Сонячна електростанція майже на 300 га землі: як колишній нардеп-регіонал отримав їх у Кіцманській громаді
4 717
«Через –20°C частина садів вимерзла»: як суворі морози вплинуть на сади Буковини
4 217
В Україні роботодавці почали активно пропонувати роботу пенсіонерам: про які сфери йдеться
4 194
Знайшли тушки тварин у машині: на Буковині виявили браконьєрів
3 604
Черги до водовозок та автоматів: у Чернівцях великий мікрорайон третю добу - без води
3 493
Замість тролейбуса - автобус: у Чернівцях з 1 березня - зміни у громадському транспорті
3 375
Мобільні тарифи зростуть: який оператор суттєво підвищить ціни для українців
3 071
«Це справді історичний матч»: «Буковина» зіграє з «ЛНЗ» у чвертьфіналі Кубку України
2 950
Британець очманів від супермаркету в Україні: побачене дуже здивувало його
2 434