Секс корисний для здоров'я, до того ж не лише фізичного, а й емоційного благополуччя. Він має позитивний вплив на організм людини.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.
Користь сексу
Сильніший імунітет
Так, люди, котрі ведуть регулярне статеве життя, мають міцніший імунітет. Тобто рівень опірності їхнього організму неінфекційним захворюванням є сильнішим. Імунна система, зауважили у МОЗ, зміцнюється завдяки зміні біохімічних процесів під час збудження та статевого акту.
Більше енергії та позитиву
Секс сприяє поліпшенню самопочуття, припливу енергії та позитивним емоціям. Регулярний секс підвищує сексуальну енергію та сприяє збільшенню статевого потягу.
Користь сексу для серця
Секс сприяє зниженню артеріального тиску та є методом профілактики виникнення серцево-судинних захворювань. Як свідчать результати досліджень, чоловіки, які займалися сексом принаймні двічі на тиждень, мають удвічі меншу ймовірність настання смерті від серцевих захворювань.
Секс, як фізична вправа
Зайняття сексом може бути альтернативною формою фізичним вправам. Однак, зауважують у міністерстві, він не рівноцінною заміною достатній фізичній активності. Під час статевого акту людина витрачає близько п’яти калорій на хвилину.
Користь сексу для жінок
У жінок під час статевого акту покращується вагінальне кровопостачання та еластичність піхви. Він сприяє зміцненню та підтримує в тонусі м’язи тазового дна – це покращує контроль над сечовипусканням і сечовим міхуром.
Вагінальна стимуляція в жінок може блокувати хронічний біль у спині та ногах, зменшити головний та менструальні болі, а також неприємні відчуття під час артриту.
Користь сексу для чоловіків
Встановлено опосередкований взаємозв’язок впливу сексу на ймовірність виникнення раку передміхурової залози у чоловіків. Йдеться саме про регулярну еякуляцію.
Радість та підвищення самооцінки
Сексуальні контакти сприяють зниженню рівня стресу та тривожності, хорошому та якісному сну, підвищенню самооцінки. До того ж після оргазму виділяються ендорфіни, відомі також як "гормони щастя", та дофамін, що викликає відчуття радості та ейфорії.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
13-10-2021, 00:25
0
14 023