RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

* Новини компанії

Три десятиліття тому Україна стала незалежною вільною країною. Всі ці роки ми трудилися та боролися, щоб зламати стереотипи, відкинути догми та подолати бар'єри – соціальні, психологічні, інформаційні та, звісно ж, фізичні. Можливо, останні не такі помітні для всього суспільства, як інші труднощі, але можуть бути нездоланними для певних категорій громадян. У цивілізованому суспільстві просто неможливо уявити ситуації, коли дитина на милицях має підійматися у шкільний клас сходами, молода мама з дитячою коляскою не може відвідати магазин, а пенсіонер із труднощами підіймається сходами поліклініки. У країнах Євросоюзу це питання вирішили вже давно, встановивши пандуси та підйомники, беручи на роботу не за одягом, а за розумом, забезпечивши підтримкою осіб з обмеженими можливостями, літніх громадян і дітей, які залишилися без піклування батьків...

У нашій країні час змін настав тільки зараз, причому ці серйозні питання обговорюють на найвищому рівні – державному. Йдеться про ініціативу першої леді Олени Зеленської "Без бар'єрів". Суть проєкту в тому, аби європейські принципи комфорту, моралі, соціальних відносин тощо стали нормою нашого життя.



Як показало соцопитування, проведене у межах проєкту, семеро із десяти осіб мали проблему з бар'єрами або знайомі з людьми, у яких такі проблеми виникали. Причому в перелік основних бар'єрів потрапили свобода пересування, свобода самовираження та можливість працевлаштуватися. Програма "Без бар'єрів" покликана створити філософію суспільства без обмежень, у якому забезпечені рівні права та можливості для всіх людей стосовно самореалізації, зайнятості, пересування, сервісів, одержання освіти, спілкування, дозвілля, розвитку і т. д.

Компанія "АТБ", будучи відповідальним і патріотичним українським бізнесом, не могла залишитися осторонь від настільки важливого соціального проєкту. Лідер вітчизняного ритейлу відразу приєднався до програми першої леді.



Варто зазначити, що філософія безбар’єрності в суспільстві близька компанії, яка вже більш як чверть століття виконує важливу місію – забезпечує широкі верстви населення гарантовано свіжими продуктами харчування та якісними товарами першої необхідності за демократичними цінами.

Сьогодні супермаркети "АТБ" відкриті у всіх 24 областях України. На підприємствах корпорації працевлаштовано понад 70 тисяч громадян – і ця цифра постійно зростає. Щорічно компанія відкриває більше ніж сотню нових магазинів, створюючи 4-5 тисяч нових робочих місць.

При цьому в кожному із 1256 магазинів мережі "АТБ" є кілька вакансій для осіб з обмеженими можливостями й інших найбільш уразливих категорій громадян. У компанії створені спеціальні робочі місця для тих, хто з різних причин не має можливості трудитися повний робочий день, однак відчуває гостру потребу в додатковому джерелі доходів. Це, наприклад, студенти, молоді мами, люди поважного віку та ін. Тривалість робочого дня в такому разі становить усього три години. Також створені спеціальні робочі місця для громадян з особливими потребами. Їм у компанії пропонують особливі, зручні графіки роботи та види діяльності, які вони можуть виконувати за медичними показниками.

Не менш важлива і системна турбота української торговельної мережі № 1 про покупців, тому їхня кількість уже перевищує 4 мільйони. Незалежно від того, де розташований магазин – у центрі мегаполіса або на окраїні невеликого селища, для клієнтів створені максимально комфортні умови.



Крім гарантування європейського рівня сервісу й обслуговування, магазини "АТБ" зручні та безпечні для клієнтів. Входи в супермаркети обладнані пандусами. На стадії проєктування та будівництва магазинів враховують усі нюанси для комфортного та безперешкодного переміщення покупців. Зараз більшість магазинів "АТБ" має автоматичні двері на вході, у торговельних залах широкі проходи, полки розташовані зручно, викладення товарів сучасне, а в деяких маркетах уже обладнані спеціальні ліфти для клієнтів.



Компанія "АТБ" перша в Україні запропонувала покупцям формат магазину самообслуговування, створює тисячі робочих місць, є найбільшим чесним платником податків і протягом довгого часу забезпечує українців гарантовано якісними продуктами за демократичними цінами. Тепер вона прагне стати ще зручнішою, ближчою та комфортнішою для покупців.

Автор: Людмила Прищепа

Редактор: Марія Фернюк
15-09-2021, 12:21
Коментарів 0 Переглядів 3 183

Теги -

У жителів села Біла наприкінці 2023 року через підвищення напруги перегоріли електроприлади. Василь Шокостюк подав до суду та домігся компенсації від "Чернівціобленерго". "МБ" розпитав у чоловіка, як йому це вдалося.

Сергій Цюга воює майже три роки, отримав орден "За мужність" III ступеня.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Олена Рєпіна – випускниця Міжнародної програми "Капеланська академія"


«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.