Володимир Путін осоромився під час спілкування з російськими школярами у Владивостоці, яким вирішив продемонструвати знання історії, але вийшло не дуже. У підсумку одному з учнів довелося виправити президента РФ на цьому просвітницькому марафоні в День Знань.
Відповідне відео 1 вересня опубліковано в Telegram-каналі "Пул N3".
Розмовляючи з учнями місцевого дитячого центру, Путін переплутав Північну війну (тривала з 1700 до 1721 рік) з Семирічною (1756 - 1763 роки). В обох цих військових конфліктах брали участь Російська імперія і Швеція.
Президент РФ в рамках заходу розповідав школярам про важливість знань, у тому числі з історії, і взявся описувати війну російського імператора Петра I (1672-1725) зі шведським королем Карлом XII (1682-1718), які насправді в той час вже померли.
"Чого Петро I Семирічну війну вчинив? Причому зі шведами там 7 років воював. І взагалі - ось битва під Полтавою... ви уявляєте, де Швеція, і де Полтава? А вирішальна битва між арміями Петра I і короля Карла XII відбулася під Полтавою... Вибачте, ніф*га собі!... Це ж все має значення. Це все дозволить нам використовувати знання минулого для розуміння сьогоднішнього дня і прийняття рішень, які вплинуть на майбутнє", - розповів Путін.
Після цього школяр вирішив підкоригувати слова президента і виправити його помилку. Хлопчик вибачився і зазначив, що події, описані Путіним, увійшли в історію під назвою Північна війна, а Семирічна відбувалася тільки через кілька десятиліть.
"Так-так-так, спасибі за виправлення", - відповів на це російський президент, і продовжив монолог.
Пізніше в мережі з'явилася інформація, що директор школи після заходу дорікнула хлопчикові, який виправив Путіна через помилку.
До речі, Путін вже не вперше на камерах плутає Північну війну з Семирічною - раніше він підміняв їх під час Прямої лінії близько десяти років тому.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.