Криклій і Петрашко вирішили звільнитися з Кабміну

новини / Новини України
2 217
0
Криклій і Петрашко вирішили звільнитися з Кабміну

Міністр економіки Ігор Петрашко та мінстр інфраструктури Владислав Криклій написали заяви на звільнення. 

Як повідомляє ТСН, 14 травня у Верховній Раді підтвердили, що заяви від урядовців надійшли до секретаріату. В мережі навіть з'явилося фото з заявою Криклія.



В документі урядовець просить його звільнити за власним бажанням. Криклій обіймав посаду міністра інфраструктури від серпня 2019 року, а Ігор Петрашко - керував міністерством економіки від березня 2020 року.

Зазначають, що фракція "Слуги народу" проведе нове засідання, початок якого призначено на 19:00 понеділка, 17 травня. Основною темою повинні стати кадрові питання.

Криклій і Петрашко вирішили звільнитися з Кабміну


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують