Міністр МОЗ пояснив відставання від темпів вакцинації майже у два рази

новини / Новини України
1 222
0
Міністр МОЗ пояснив відставання від темпів вакцинації майже у два рази

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, чому Україна відстає від заявленого раніше плану вакцинації населення майже у двічі. Серед причин – організаційні питання.

Про це він розповів в опублікованому 27 березня інтерв’ю "Радіо Свободі".



Він заявив, що Україна відстає від плану на викцинацію у 1,8 разів. Зокрема, розповів про причини, які йому доводелося чути через неналагоджений процес вакцинації.

"Там – не встигли, а там – "в нас не було бажаючих", "а ми вирішили перенести відкриття пункту вакцинації, бо ми там ще не верифікували до кінця", "не додзвонилися цим людям, які прийдуть вакцинуватися 80+", "а ми вирішили, що ми будемо поступово це відкривати", "а в нас дала збій система – ми не змогли відвантажити вакцину", – розповів Максим Степанов.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим