«Буковель» закрили на карантин: туристів заборонено пускати

новини / Новини України
1 809
0
«Буковель» закрили на карантин: туристів заборонено пускати


У суботу, 13 березня, закривають на карантин відомий курорт "Буковель".

Таке рішення ухвалила Івано-Франківська регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.



Обласна влада вирішила обмежити в'їзд на територію Поляницької територіальної громади, де розташований курорт "Буковель".

На територію ОТГ пропускатимуть тільки мешканців або працівників місцевих закладів та підприємств, тому туристи не зможуть потрапити на курорт.

Раніше повідомлялося, після того, як Івано-Франківська область потрапила у "червону зону", курорт "Буковель" продовжував роботу.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.