Провалилася крізь скляну підлогу: у Чехії загинула українська заробітчанка

новини / Новини України
8 228
0
Провалилася крізь скляну підлогу: у Чехії загинула українська заробітчанка

У Чехії загинула 27-річна заробітчанка з Івано-Франківщини Оксана Василів. Дівчина впала з висоти, коли під нею провалилася скляна підлога в приміщенні банку.

Про це повідомляє OBOZREVATEL



Оксана була змушена їздити на заробітки, щоб утримувати дитину й літню маму, адже гідної роботи в регіоні не знайшла. Її син, якому ще не виповнилося й чотирьох років, залишився сиротою.

Українка працювала різноробочою на реконструкції будівлі банку. Страшна звістка про її смерть прийшла в село Гринівці в Тлумацькому районі 1 березня.
Це була вже не перша поїздка Оксани на заробітки в Європу. До Чехії дівчина поїхала після двох місяців роботи в Польщі. Мамі вона говорила, що робота важка, але платять добре, тому буде там працювати.

Її синові Давиду лише влітку виповниться 4 роки. Зараз він живе з бабусею – мамою загиблої дівчини. Батько дитини давно від неї відмовився.

Життя Оксани з самого дитинства було несолодким, батько помер рано і її виховувала мати сама. Щоб вижити, вона їздила на заробітки в Європу, а Ксенія залишалася з бабусею й дідусем.

Маленький Давид поки не розуміє, що маму він більше ніколи в житті не побачить. Бабуся сказала йому, що "мами більше немає, вона пішла до Боженьки на небо".

Коли тіло Оксани привезуть в Україну, поки невідомо. Поліція Чехії ще веде розслідування, яке може розтягнутися до двох тижнів. Сім'я загиблої українки збирає гроші на перевезення тіла. Сума дуже велика, допомагають усі, хто знав дівчину і її сім'ю.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Переправляв ухилянтів і контрабанду: на Буковині затримали начальника відділу прикордонного загону
28 397
"Очевидні проблеми зі здоров’ям": омбудсмен обурився станом мобілізованих у Чернівцях, - відео
21 124
Командир 107-ї бригади ТрО прозвітував про перші 50 днів роботи: що вдалося зробити
16 602
У ЧНУ хлопець зробив пропозицію коханій на врученні дипломів: вона відповіла «так»
10 765
Однорічний Влад живе у лікарні Чернівців без батьків: як можна його підтримати
9 468
У Чернівцях водій автобуса допоміг повернути матері загублену дитину
9 430
Після аварії під Чернівцями померла 11-місячна дівчинка: за кермом був батько дитини
8 759
За лічені дні зібрали значну суму: як буковинці допомагають родині після трагедії на Дністрі
8 676
Довгий час вважався зниклим безвісти: на війні загинув буковинець Костянтин Грекул
7 875
Смертельна аварія на Буковині: через п'яного водія загинуло немовля
7 493