Які побічні ефекти від вакцинації проти COVID-19: пояснення МОЗ

новини / Новини України
1 192
0
Які побічні ефекти від вакцинації проти COVID-19: пояснення МОЗ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що після вакцинації проти коронавірусу препаратом CoviShield (AstraZeneca) у нього не проявилося жодних алергічних реакцій. Тоді як загалом їх в Україні на 10 тисяч проведених щеплень зафіксовано 126.

І тільки одній людині знадобилося спостереження в лікарів. Про це він розповів під час години запитань до уряду на засіданні Верховної Ради 5 березня.



"За статистикою, в нашій країні на 10 тисяч проведених вакцинацій зафіксовано всього 126 незначних алергічних реакцій, практично всі вони мали легку форму. Це всього 1,2%", – сказав глава МОЗ.

За його словами, у вакцинованих спостерігалося почервоніння в місці уколу і температура 37-38°С, у декого 38,5°С, яка трималася декілька годин.

"За весь час вакцинації був лише один випадок, який вимагав нагляду лікарів. Але за декілька днів вакцинованого відпустили додому в абсолютно здоровому стані. Це медичний працівник, який наступного дня почав виконувати свої обов'язки", – додав Степанов.

Він підкреслив, що в чергу на вакцинацію онлайн уже записалося 127 628 українців.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
"Найкращий матч у цьому сезоні": головний тренер — про розгромну перемогу «Буковини»
13 502
Записали лише з 12-го дубля: сьогодні легендарній «Червоній руті» – 55
5 802
«Беремо всіх»: у Чернівцях і в комуналці, і в бізнесі - значний дефіцит кадрів
5 422
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
5 277
Понеділок – за партою, вівторок – за планшетом. У Чернівцях 9 шкіл – на змішаній формі навчання
4 377
У Чернівцях наступного тижня воду подаватимуть за графіком: як саме
3 978
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 514
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 454
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 214
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 106


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.