Житомир вирішив не припиняти роботу громадського транспорту попри «червону» зону

новини / Новини України
2 056
0
Житомир вирішив не припиняти роботу громадського транспорту попри «червону» зону

Міськрада Житомира вирішала не обмежуватимуть роботу міського транспорту, незважаючи на запровадження "червоної" зони карантину.

Про це повідомляє пресслужба міськради.



"Управління транспорту і зв’язку міської ради інформує, попри "червону" зону міський громадський транспорт надалі працюватиме у звичайному режимі", – йдеться в повідомленні.

Пасажирів просять під час користування громадським транспортом дотримуватись маскового режиму.

Нагадаємо, з 3 березня у Житомирській області вступлять в силу обмеження "червоної" зони.

У "червоній" зоні діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: заборонено працювати закладам харчування, розважальним закладам, ТРЦ, кінотеатрам, театрам, закладам освіти (крім дитячих садочків і перших класів у школах), спортзалам, ринкам.

Однак працюватимуть банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, всі продовольчі магазини.

Зазначимо, що наразі до "червоної" зони карантину потрапили ще дві області: Івано-Франківська та Чернівецька.

Як відомо, у Чернівцях у період "червоної" зони перевезення пасажирів громадським транспортом діє у режимі спеціальних перевезень.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим